Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Star Wars: Battlefront (2004)

Star Wars: Battlefront (2004) – powrót wsparcia dla trybu multiplayer

Pri, 2 maja 2020, 10:23

Po 16 latach od premiery Star Wars: Battlefront i 6 latach bez oficjalnego wsparcia dla trybu multiplayer, do gry została właśnie wprowadzona aktualizacja, która pozwoli graczom ponownie cieszyć się rozgrywką online.

Games with Gold w lutym - m.in. Call of Cthulhu i SW Battlefront

Bebop, 28 stycznia 2020, 18:59

Poznaliśmy listę tytułów, które w lutym trafią do subskrybentów Games with Gold i Xbox Game Pass Ultimate. W ramach usług udostępnione zostaną gry Fable Heroes, Star Wars: Battlefront (Xbox 360 / Xbox One), TT Isle of Man oraz Call of Cthulhu (Xbox One).

LucasArts szykował Star Wars: Battlefront III – jest wideo z prototypu gry

Hed, 11 kwietnia 2013, 10:35

LucasArts pracowało nad Star Wars: Battlefront III, podaje serwis Kotaku, który zdobył także wideo przedstawiające prototyp gry. Losy produkcji są niejasne, po tym jak deweloper został zamknięty przez firmę Disney.

Pojawiły się nowe informacje na temat Star Wars: First Assault i Star Wars: Battlefront III

Góral, 11 marca 2013, 20:52

Serwis Kotaku otrzymał nowe informacje na temat gry Star Wars: First Assault. Ma to być sieciowa strzelanka przeznaczona dla usługi Xbox Live, która może zaważyć na losach Star Wars: Battlefront III.

Tak mogła wyglądać gra Star Wars: Battlefront III

Olek, 4 kwietnia 2012, 15:44

Serwis Past to Present Online zamieścił porcję materiałów prezentujących wersję alfa gry Star Wars: Battlefront III tworzonej przez studio Free Radical Design. Prace nad tym projektem zostały anulowane w 2008 roku.

Pliki z gry Star Wars Battlefront III znalezione na...dysku z Resident Evil: Operation Raccoon City

Ender, 2 kwietnia 2012, 17:05

Użytkownicy forum BetaGames, na dysku z grą Resident Evil: Operation Raccoon City znaleźli ponoć pliki danych z niewydanego Star Wars Battlefront III. Odkryli zestaw tekstur dla jednego z bohaterów starej trylogii oraz ekrany ładowania misji.

Wieści ze świata (GTA V, EVE Online, Star Wars: Battlefront) 17/05/10

Jiker, 17 maja 2010, 12:03

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o przełożeniu premiery nowego dodatku do EVE Online, demie ModNation Racers, potencjalnej zapowiedzi GTA V, plotkach o Star Wars: Battlefront 3, a także kontynuacji PixelJunk Shooter. Zapraszamy do lektury.

Trzecia odsłona Star Wars: Battlefront skasowana?

Jiker, 9 kwietnia 2010, 14:47

Z informacji, do których dotarła redakcja bloga Kotaku wynika, że deweloping trzeciej odsłony cyklu Star Wars: Battlefront, określanej kodową nazwą Star Wars: Battlefront Online, został wstrzymany przez firmę LucasArts.

Przyszłość Star Wars: Battlefront w rękach twórców SOCOM Confrontation?

Hed, 29 stycznia 2010, 10:48

W sieci pojawiły się kolejne plotki o tym, że w produkcji znajduje się nowa odsłona serii Star Wars: Battlefront, tworzonej pierwotnie przez Pandemic Studios (Kotaku). Podobno grą, zatytułowaną Battlefront Online i oferującą jedynie rozgrywkę sieciową, zajmuje się LucasArts oraz studio Slant Six Games, które znamy chociażby z SOCOM Confrontation.

Star Wars: Battlefront 3 ciągle w produkcji?

Maciej Śliwiński, 13 grudnia 2009, 12:07

O Star Wars: Battlefront III było ostatnio cicho i z pewnością wielu fanów gwiezdnej sagi wątpiło, że kolejna odsłona taktycznej gry akcji kiedykolwiek się ukaże. Tymczasem w sieci pojawiły się plotki z których wynika, że trzecia część Battlefront dalej jest w produkcji.

Electronic Arts potwierdza zwolnienia w Pandemic Studios

Jiker, 18 listopada 2009, 09:15

Wczorajsze nieoficjalne wieści na temat likwidacji Pandemic Studios zostały potwierdzone w późnych godzinach wieczornych przez Electronic Arts. Wypowiedzenia otrzymało około 200 pracowników firmy. Pozostali – tworzący tzw. rdzeń – zostali przeniesieni do studia EA Los Angeles (wczoraj mówiono jeszcze o EA Montreal), w którym będą kontynuować pracę nad dotychczasowymi grami i markami Pandemic.

Żegnaj Pandemic Studios?

Jiker, 17 listopada 2009, 14:49

Zachodni serwis Kotaku doniósł, że koncern Electronic Arts jeszcze dzisiaj przeprowadzi likwidację studia deweloperskiego Pandemic, mającego w swym dorobku m.in. takie pozycje, jak Star Wars: Battlefront i dwie odsłony Mercenaries. Wieść przekazali dziennikarzom serwisu anonimowi informatorzy, mający powiązania z obydwoma firmami.

Star Wars: Battlefront III - PlayStation 2 bazą dla next-genów?

Jiker, 21 stycznia 2009, 11:35

Temat Star Wars: Battlefront III ani myśli upaść. Nowe światło na sprawę rzucili anonimowi deweloperzy z Wielkiej Brytanii, którzy zdradzili redakcji serwisu Videogaming247 kilka dodatkowych szczegółów. Dotyczą one oczywiście dewelopingu gry, a także firm, które mogłyby się podjąć dokończenia byłego już dzieła zlikwidowanego studia Free Radical.

Star Wars: Battlefront wraca do swoich pierwotnych twórców?

Ramsik, 17 stycznia 2009, 16:59

Dość spore zamieszanie wywołał filmik przedstawiający gameplay trzeciej odsłony Star Wars: Battlefront, który (prawdopodobnie) wbrew woli twórców wyciekł do sieci. Rozgrywka pomimo tego, że została nagrana kamerą co spowodowało sporą utratę jakości obrazu, prezentuje się imponująco. Dzisiejsze informacje rzucają nieco światła na tajemniczy w chwili obecnej projekt.

Star Wars: Battlefront III w akcji

Hed, 16 stycznia 2009, 11:39

Do sieci wyciekł filmik przedstawiający wczesną wersję trzeciej odsłony Battlefront, do niedawna tworzonej przez Free Radical. Produkcję gry, decyzją firmy Lucasarts przeniesiono podobno do studia Rebellion, znanego chociażby z Aliens vs Predator i Rogue Trooper. Oglądając dostępny filmik trudno zrozumieć czemu – tytuł wygląda naprawdę obiecująco.

Grafiki koncepcyjne ze Star Wars Battlefront III i TimeSplitters 4

vampire, 30 grudnia 2008, 11:58

Ostatnio pisaliśmy o upadku studia Free Radical Design znanego z serii TimeSplitters i chociaż wciąż nie wiemy co stanie się z czwartą odsłoną TS, nad którą do tej pory ekipa pracowała możemy przynajmniej zobaczyć kilka grafik koncepcyjnych pochodzących z tego tytułu.

The Lord of the Rings: Conquest kolejnym dziełem Pandemic Studios

Jiker, 8 maja 2008, 12:36

Pandemic Studios, producent popularnego cyklu Star Wars Battlefront, pracuje nad pozycją opartą o uniwersum Władcy Pierścieni. Będzie nią The Lord of the Rings: Conquest – gra akcji, skupiająca się na przedstawianiu potężnych starć pomiędzy armią Saurona a oddziałami dowodzonymi przez najodważniejszych przedstawicieli ludów zamieszkujących tolkienowskie Śródziemie.

Co Microsoft pokaże na E3?

BK, 18 czerwca 2007, 08:59

Oficjalnie rozpoczynamy sezon prezentowania nieoficjalnych doniesień na temat tego, co giganci elektronicznej rozrywki zaprezentują podczas lipcowej edycji E3. Zasada jest taka sama, jak co roku: zdecydowanie radzimy nie wierzyć w te wszystkie plotki, ale twierdzimy, że mimo wszystko warto się im przyjrzeć, bo prawie zawsze przynajmniej część z nich się sprawdza.

Nowa odsłona cyklu Star Wars: Battlefront wyłącznie na konsolę PSP

Krystian Smoszna, 11 maja 2007, 08:24

Brytyjskie studio Rebellion, odpowiedzialne m.in. za gry Gun Showdown i Miami Vice: The Game, przygotuje dla koncernu LucasArts nową odsłonę cyklu Star Wars: Battlefront. Produkt, który będzie nosić tytuł Renegade Squadron, opracowywany jest z myślą o konsoli PlayStation Portable i zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku.

Pięć gier z cyklu Gwiezdne Wojny w jednym opakowaniu

Krystian Smoszna, 16 listopada 2006, 11:14

Przedstawiciele koncernu LucasArts poinformowali wczoraj o premierze atrakcyjnego zestawu pięciu gier komputerowych, zatytułowanego Star Wars: The Best of PC. Jak sama nazwa wskazuje, pakiet zawiera najlepsze (zdaniem producenta) programy skierowane do użytkowników „blaszaków”, które nawiązują do filmowej sagi Gwiezdne Wojny.

Xbox 360 i trzecia odsłona Star Wars: Battlefront

eLKaeR, 2 października 2006, 11:11

Już po screenshotach widać, że nowe dzieło firmy Free Radical Design, czyli FPS pt. Haze, narobi sporo zamieszania na rynku. Pozycja ta powstaje na zlecenie Ubisoft Entertainment, aczkolwiek nie jest jedynym aktualnym przedsięwzięciem wspomnianego studia. Brytyjscy developerzy współpracują bowiem z korporacją LucasArts nad pewnym nowym projektem.

Star Wars: Battlefront II - screenshoty i nowe wiadomości

eLKaeR, 21 kwietnia 2005, 08:44

Wczoraj po południu zaprezentowaliśmy Wam szereg nowych wiadomości nt. nadchodzącej strategii czasu rzeczywistego o nazwie Star Wars: Empire at War, a tekst ubarwiliśmy garścią świeżych zrzutów ekranowych. Dzisiaj chcielibyśmy uczynić analogiczny krok w kontekście innej gry, powstającej w oparciu o uniwersum Gwiezdnych Wojen, czyli drugiej części Star Wars: Battlefront.

LucasArts zaprezentuje Star Wars: Battlefront 2 na targach E3?

Krystian Smoszna, 19 kwietnia 2005, 07:02

Jeśli wierzyć redaktorom serwisu Kotaku, na zbliżających się wielkimi krokami targach E3 (18-20 maj) zostanie oficjalnie zaprezentowana druga odsłona gry Star Wars: Battlefront. Oprócz tego, koncern LucasArts zamierza jeszcze pokazać Star Wars: Empire at War i Star Wars Galaxies: Rage of the Wookies.

Sequel Star Wars: Battlefront już niebawem

eLKaeR, 26 marca 2005, 07:07

Dla entuzjastów filmowej sagi Star Wars zdecydowanie najważniejszym dniem bieżącego roku jest 19 maja, ponieważ właśnie wtedy odbędzie się oficjalna premiera Star Wars – Episode III: Revenge of the Sith (Gwiezdne Wojny – Epizod III: Zemsta Sithów). Ponadto szykuje się jeszcze kilka dodatkowych atrakcji w postaci nowych gier wirtualnych, z których jedna ma być kontynuacją Star Wars: Battlefront.

Star Wars: Battlefront 2 w produkcji?!

ComCo, 22 grudnia 2004, 20:53

Komercyjny sukces wydanej produkcji oznacza zwykle dla developera wybór jednej z trzech dróg: rozpoczęcia nowego projektu, przygotowania dodatku lub „posiedzenia” przy sequelu. Wygląda na to, że zespół Pandemic Studios wybrał tę trzecią opcję. A grą, jaka najpewniej doczeka się kontynuacji jest Star Wars: Battlefront - taktyczna gra akcji, osadzona w realiach uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Historia gier komputerowych Star Wars

Kull, 17 grudnia 2004, 11:39

Świat Gwiezdnych Wojen to wciąż jeden z najpopularniejszych tematów na gry komputerowe. Ledwo ochłonęliśmy po premierze SW: Battlefront, a na horyzoncie widać już m.in. LEGO Star Wars i KOTOR 2, chodzą też słuchy o RTSie w Gwiezdnych realiach. Warto więc zatrzymać się choć na chwilę w tej gonitwie za nowościami i przypomnieć sobie w szczegółach historię gier opatrzonych znakiem Star Wars.

Star Wars: Będzie nowy RTS

Krystian Smoszna, 11 listopada 2004, 09:41

Wszyscy fani świata Star Wars nie powinni mieć kłopotów do narzekań albowiem rok 2005 zapowiada się dla nich wyjątkowo smakowicie. Do kin trafi wielce oczekiwany, trzeci epizod filmowej sagi, natomiast do sklepów trzy gry. To jednak nie wszystko. Jeśli wierzyć słowom Jima Warda (a przecież szef LucasArts nie może kłamać), w przyszłym roku ujrzymy jeszcze jeden produkt: RTS.

Nowa mapa dla fanów „Star Wars: Battlefront”

Cisek, 8 listopada 2004, 17:51

LucasArts wraz z Pandemic Studios zapowiedział wydanie dodatkowej mapy dla wszystkich użytkowników „Star Wars: Battlefront” w wersji PC oraz Xbox.

Premiery Full Spectrum Warrior i Star Wars Battlefront

Kull, 22 września 2004, 08:54

To dobra wiadomość dla miłośników gier akcji z elementami taktyki. Swoich premier doczekały się bowiem dwie tematycznie podobne, jednakże przeznaczone dla różnych odbiorców programy. Full Spectrum Warrior to świetna rozrywka dla pojedynczego gracza, zaś gra umiejscowiona w uniwersum Gwiezdnych Wojen to produkt stworzony z myślą o pojedynkach multiplayer.

Star Wars: Battlefront - status GOLD

ComCo, 3 września 2004, 07:37

Zmagania wieloosobowe, osadzone w świecie Gwiezdnych Wojen - tak reklamowana jest najnowsza w katalogu wydawniczym korporacji LucasArts, tj. Star Wars: Battlefront. Tymczasem, przedstawiciele firmy podali, że proces developingu gry został już zakończony (status „gold”) i całość trafiła do tłoczni. Zachodnią premierę wyznaczono na 21 września, polska wersja powinna pojawić się kilka dni później.

Obiektywne spojrzenie na Star Wars: Battlefront

Kull, 24 czerwca 2004, 13:28

Redaktorzy strony homeLANfed.com mieli okazję zagrać w mocno dopracowane trzy wersje (Xbox, PS2 i PC) gry Star Wars: Battlefront. Ich wrażenia są o tyle godne uwagi, iż demo jakie zaprezentowano na targach E3, było dużo uboższe i mniej mówiło o samej grze, niż opisana poniżej wersja.

Czy gra Star Wars: Battlefront będzie ładna?

eLKaeR, 25 kwietnia 2004, 15:44

Zanim do sklepów trafi niecierpliwie oczekiwana przez fanów taktyczna gra akcji o tymczasowej nazwie Battlefield 2, jesienią bieżącego roku zadebiutuje konkurencyjny produkt pt. Star Wars: Battlefront. Wspomniana pozycja z pewnością zainteresuje nie tylko entuzjastów uniwersum Gwiezdnych Wojen – warunkiem będzie jedynie posiadanie PeCeta lub konsoli (Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox). Prezentujemy Wam zestaw siedmiu świeżych zrzutów ekranowych z nowego dzieła spod znaku LucasArts.

LucasArts na targach E3 2004

ComCo, 21 kwietnia 2004, 08:09

Tegoroczna edycja targów E3 (Electronic Entertainment Expo) odbędzie się w dniach 11-14 maja w Los Angeles, zaś do grona firm, które ujawniły swój line-up na rzeczoną ekspozycję, dołączyła korporacja wydawnicza LucasArts. Jej przedstawiciele zaprezentują szerszej publiczności trzy nowe produkcje – akcja dwóch z nich została osadzona w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”.

Gra z Darthem Vaderem w roli głównej

Łosiu, 30 marca 2004, 08:47

Star Wars Battlefront oraz Star Wars: Republic Commando to obecnie jedyne dwa tytuły jakie przygotowuje dla fanów gier komputerowych i fanów Gwiezdnych Wojen, firma LucasArts. Przy czym należy dopowiedzieć, dwa oficjalnie zaanonsowane tytuły, ponieważ jak donoszą różni anonimowi informatorzy, na Game Developers Conference, jak miała miejsce w zeszłym tygodniu, włodarze LucasArts wspominali coś o swoim nowym, priorytetowym projekcie osadzonym w realiach tej gwiezdnej sagi. Będzie on wyjątkowy, ponieważ pozwoli graczom wcielić się w postać samego Dartha Vadera!

Star Wars: Battlefront - pierwszy, oficjalny trailer

Krystian Smoszna, 31 stycznia 2004, 11:51

Przez ostatnie półtora miesiąca, staraliśmy się przedstawić Wam w serwisie informacyjnym, wszystkie rewelacje związane z nowym produktem LucasArts, zatytułowanym Star Wars: Battlefront. Były już obszerne informacje i screenshoty, teraz więc czas na pierwszy trailer.