Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

wymagania sprzętowe - sprzęt i technologie (15)

Football Manager 2012 - demo i wymagania sprzętowe
Football Manager 2012 - demo i wymagania sprzętowe

Kono, 7 października 2011, 08:47

Na serwisie Steam udostępniono demo gry Football Manager 2012. Fani piłkarskich managerów mogą też zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi najnowszego tytułu autorstwa zespołu Sports Interactive.

ArcaniA: Fall of Setarrif – ujawniono wymagania sprzętowe
ArcaniA: Fall of Setarrif – ujawniono wymagania sprzętowe

Adrian Werner, 6 października 2011, 06:42

Na sieci pojawiły się oficjalne wymagania sprzętowe Fall of Setarrif, czyli dodatku do gry cRPG Arcania: A Gothic Tale.

Battlefield 3 - tylko 16% pecetów udźwignie ustawienia maksymalne
Battlefield 3 - tylko 16% pecetów udźwignie ustawienia maksymalne

Adrian Werner, 23 września 2011, 11:44

Platformą wiodącą dla Battlefield 3 jest PC i gracze komputerowi sporo obiecują sobie po oprawie graficznej tej produkcji. Okazuje się jednak, że większość z nich będzie musiała solidnie rozbudować swoje sprzęty, jeśli chcą zagrać w najnowsze dzieło studia DICE na maksymalnych ustawieniach.

Znamy wymagania sprzętowe gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Kono, 16 września 2011, 11:24

Przedstawiciele firmy Snowblind Studios udostępnili wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy.

Wymagania sprzętowe wersji beta Diablo III

Sarge, 9 września 2011, 15:55

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Blizzard Entertainment ujawniono wymagania sprzętowe gry Diablo III. Podana specyfikacja dotyczy wersji beta i może się jeszcze zmienić do czasu wydania końcowego produktu.

Diablo III - znamy wymagania sprzętowe
Diablo III - znamy wymagania sprzętowe

Adrian Werner, 9 września 2011, 06:28

Stworzona przez studio Blizzard seria Diablo to prawdziwy klasyk wśród gatunku action-RPG. Wiemy już jakie wymagania sprzętowe będzie mieć nadchodząca trzecia odsłona cyklu.

Rage – znamy wymagania sprzętowe nowej gry twórców Doom i Quake

Hed, 7 września 2011, 09:25

W końcu poznaliśmy wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Rage, czyli nowego dzieła autorów takich serii jak Doom, Quake czy Wolfenstein. Wygląda na to, że tym razem ekipa z id Software potraktuje posiadaczy komputerów dość łagodnie, gdyż wymagania są wysokie, ale znośne.

Znamy wymagania sprzętowe gry Serious Sam 3: BFE

Sarge, 30 sierpnia 2011, 11:35

Na łamach serwisu dystrybucji cyfrowej Steam pojawiły się wymagania sprzętowe gry Serious Sam 3: BFE. Do komfortowej zabawy w wysokich detalach będziemy potrzebowali mocnego peceta.

Data premiery i wymagania sprzętowe polskiej strzelaniny Hard Reset

Sarge, 30 sierpnia 2011, 08:27

Poznaliśmy wymagania sprzętowe i datę premiery pierwszoosobowej strzelaniny Hard Reset. Gra tworzona jest przez polskie studio Flying Wild Hog.

Tropico 4 – data premiery i wymagania sprzętowe kolejnej gry o dyktatorach

Hed, 30 lipca 2011, 08:16

Tropico 4 trafi do sklepów pod koniec sierpnia tego roku. Producent gry, czyli Haemimont Games, ujawnił jej wymagania sprzętowe. W kolejnej odsłonie serii jeszcze raz wcielimy się w dyktatora, aby nękać mieszkańców małej tropikalnej wysepki.

Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu - znamy wymagania sprzętowe

Adrian Werner, 22 lipca 2011, 11:00

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad to jeden z najbardziej obiecujących tegorocznych FPS-ów. Jego twórcy wreszcie podzielili się ze światem oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi.

Znamy wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Dead Island [news uaktualniony]

Kono, 13 lipca 2011, 10:55

Dzięki serwisowi Steam poznaliśmy wymagania sprzętowe gry Dead Island autorstwa polskiego studia Techland.

Wymagania sprzętowe Battlefield 3

Soviet, 8 lipca 2011, 16:15

Sklep internetowy GameStop ujawnił na swoich stronach internetowych wymagania sprzętowe Battlefield 3.

Ujawniono wymagania sprzętowe pecetowej wersji Warhammer: 40,000 Space Marine

Hed, 30 czerwca 2011, 10:45

Studio Relic Entertainment przedstawiło wymagania sprzętowe pecetowej edycji gry Warhammer 40,000: Space Marine, w której przeniesiemy się do futurystycznego uniwersum i wcielimy w potężnych żołnierzy. Konfiguracja potrzebna do uruchomienia produkcji została opublikowana na jej oficjalnej stronie, więc jest w stu procentach potwierdzona i rzetelna.

Znamy wymagania sprzętowe pecetowej wersji FIFA 12

Hed, 29 czerwca 2011, 10:25

Firma Electronic Arts opublikowała zalecane wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry FIFA 12, która zostanie wydana we wrześniu. W tym roku edycja na komputery osobiste nie będzie różniła się od wydań konsolowych, co miało miejsce w ostatnich latach. Tak przynajmniej obiecuje wydawca produkcji, który twierdzi również, że nowa odsłona serii przyniesie wiele poważnych zmian.

Wymagania sprzętowe Call of Juarez: The Cartel

Wiz, 8 czerwca 2011, 17:16

W sieci pojawiły się dziś nieoficjalne wymagania sprzętowe najnowszej części serii Call of Juarez o podtytule The Cartel. Szczegółową specyfikację znajdziecie w rozwinięciu wiadomości.

Ujawniono wymagania sprzętowe Duke Nukem Forever
Ujawniono wymagania sprzętowe Duke Nukem Forever

Adrian Werner, 5 maja 2011, 06:30

Duke Nukem Forever to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Zapowiedziano ją kilkanaście lat temu, więc teraz wszyscy chcą sprawdzić, czy warto było na nią czekać. Dziś poznaliśmy wreszcie wymagania sprzętowe i trzeba przyznać, że nie są one szczególnie wygórowane.

Znamy wymagania sprzętowe gry Deus Ex: Bunt Ludzkości

Kono, 4 maja 2011, 06:56

Z ogromną przyjemnością rozpoczynamy dziś pecetowy tydzień z grą Deus Ex: Bunt ludzkości na łamach serwisu GRY-OnLine. Zaczynamy od oficjalnych wymagań sprzętowych tego tytułu, a także prezentacji trzech nowych obrazków. W piątek pojawi się krótki artykuł opisujący produkt pod kątem wersji na blaszaki, a na początku przyszłego tygodnia przeczytacie test samej gry.

Znamy wymagania sprzętowe Duke Nukem Forever

Kono, 3 maja 2011, 19:54

W związku ze zbliżającą się premierą Duke Nukem Forever, firma Gearbox Software postanowiła podzielić się z nami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi tego bardzo oczekiwanego tytułu.