Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Wiadomość sprzęt i soft 16 listopada 2016, 10:08

autor: Adrian Werner

Sterowniki GeForce 375.86 z ulepszeniami dla Battlefield 1, Civilization VI i Steep

Firma Nvidia udostępniła nową wersję sterowników do kart grafiki GeForce. Mają one pomóc w obsłudze takich tytułów jak Battlefield 1, Sid Meier’s Civilization VI i Tom Clancy's The Division: Survival oraz otwartej bety Steep. Poprawiono również sporo małych błędów technicznych.

Wysyp dużych premier sprawił, że pracownicy firmy Nvidia uwijają się jak w ukropie, próbując zoptymalizować własne drivery pod wydane niedawno tytuły. Najnowszym tego owocem stały się sterowniki dla kart GeForce opatrzone numerem 375.86 WHQL.

Battlefield 1 - Sterowniki GeForce 375.86  z ulepszeniami dla Battlefield 1, Civilization VI i Steep - wiadomość - 2016-11-16
Battlefield 1

Sterowniki zostały zoptymalizowane pod kątem gier Battlefield 1, Sid Meier’s Civilization VI, dodatku Tom Clancy's The Division: Survival oraz otwartej bety Steep, która zorganizowana zostanie w dniach 18-21 listopada. Ostatnia z tych pozycji otrzymała również profil 3D Vision, ale na razie jest to tylko wczesna jego wersja i twórcy obecnie nie zalecają korzystania z tej technologii w przypadku tego tytułu.

Sterowniki 375.86 WHQL oferują także profil SLI Call of Duty: Infinite Warfare. Tradycyjnie usunięto również sporo błędów. Tym razem dotyczyły one nie konkretnych gier, a ogólnych problemów, jakie pojawiały się na systemach Windows, takich jak np. niewykrywanie niektórych modeli telewizorów firmy Loewe Technologies czy przekłamania w animowanych GIF’ach.

Dodajmy, że do wspieranych opisywanym oprogramowaniem komponentów należą karty grafiki GeForce z serii 400,500, 600, 700, 900, 1000 oraz TITAN, także w wersjach mobilnych. Sterownik możecie pobrać z oficjalnej strony firmy lub poprzez aplikację GeForce Experience.

Warto na koniec przypomnieć, że inne duże premiery ostatnich dni i tygodni, takie jak Dishonored 2, Titanfall 2, The Elder Scrolls V: Skyrim czy Forza Horizon 3 zostały już obsłużone w poprzednich sterownikach, choć zapewne w przyszłości Nvidia zaoferuje dalsze ulepszenia optymalizacji dla przynajmniej części z tych tytułów.

  1. Oficjalna strona firmy Nvidia
  2. Pobierz sterowniki
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.