Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 27 stycznia 2021, 15:21

autor: Szarmancki

PS5 wciąż nie kupicie, ale za to możecie nabyć skarpety inspirowane PlayStation

Sony najwidoczniej nie próżnuje i prace nad marką PlayStation 5 trwają w najlepsze. Najnowszy zestaw promocyjny nazwany „premierowym” zawiera takie gadżety jak oznakowane logo PS5 skarpety czy wodoodporne naklejki.

Dla Sony braki PlayStation 5 na sklepowych półkach to nie na tyle duży problem, by przystopować z rozwojem marki. Może wciąż nie kupicie ich next-genowego sprzętu, ale z pewnością macie możliwość nabycia inspirowanych konsolą gadżetów takich jak: czapka z daszkiem, bidon, śliczne skarpety i wodoodporne naklejki. Przed Wami „zestaw premierowy PlayStation 5” w edycji limitowanej.

PS5 wciąż nie kupicie, ale za to możecie nabyć skarpety inspirowane PlayStation - ilustracja #1

Sugerowana cena za pakiet to 49,99 dolarów (około 190 zł) i możliwa jest wysyłka na teren Polski. Warto dodać, że gadżety wyglądają całkiem nieźle, a są one efektem współpracy Controller Gear i Sony.

PS5 wciąż nie kupicie, ale za to możecie nabyć skarpety inspirowane PlayStation - ilustracja #2

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.