Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 16 kwietnia 2020, 10:15

autor: Entelarmer

Pad do Xboxa z motywem Cyberpunk 2077 w ofercie Amazonu

Sklep Amazon wprowadził do oferty bezprzewodowy kontroler do konsoli Xbox One w wersji Cyberpunk 2077 Limited Edition. Pad na licencji nadchodzącej polskiej produkcji ma zadebiutować wkrótce.

W ofercie kanadyjskiego oddziału Amazona pojawił się pad do konsoli Xbox One na licencji Cyberpunka 2077. Srebrno-czarny i pozornie zużyty kontroler ma trafić do sprzedaży 4 maja, a szczegółowy opis pozwala sądzić, że jest to rzeczywisty produkt. Możemy się spodziewać, że zostanie on ujawniony wkrótce. Na razie ani firma Microsoft, ani studio CD Projekt RED nie potwierdziły istnienia pada. Projekt możecie zobaczyć na obrazku poniżej.

Pad do Xboxa z motywem Cyberpunk 2077 w ofercie Amazonu - ilustracja #1
Źródło: Amazon.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 17 września na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Pierwotnie tytuł miał ukazać się dziś, ale premierę przesunięto. W tej sytuacji oficjalny kontroler na licencji gry to niewielka pociecha, ale lepsze to niż nic. Przypomnijmy też, że tytuł pojawi się także na Xbox Series X oraz w usłudze Google Stadia.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077