Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2020, 17:33

Nabywcy Cyberpunka 2077 na XOne dostaną wersję na Xboxa Series X za darmo

Pojawiło się potwierdzenie, że Cyberpunk 2077 trafi na Xboxa Series X. Twórcy zdradzili, że posiadacze kopii gry przeznaczonej na Xboxa One otrzymają wersję na konsolę przyszłej generacji od Microsoftu za darmo, gdy tylko się ona ukaże (w ramach usługi Smart Delivery). Na ten moment nie wiadomo, czy sytuacja będzie analogiczna w przypadku PS5.

Cyberpunk 2077 trafi na Xboxa Series X. - Nabywcy Cyberpunka 2077 na XOne dostaną wersję na Xboxa Series X za darmo - wiadomość - 2020-02-24
Cyberpunk 2077 trafi na Xboxa Series X.

W zeszłym miesiącu pisaliśmy o możliwości pojawienia się Cyberpunka 2077 na PlayStation 5 i Xboxa Series X. Dziś otrzymaliśmy potwierdzenie, że produkcja od CD Projekt Red trafi na nadchodzącą konsolę od Microsoftu. Z wpisu zamieszczonego na oficjalnym koncie tytułu na Twitterze wynika, że każdy posiadacz kopii przeznaczonej na Xboxa One otrzyma wersję na Xboxa Series X za darmo, gdy tylko się ona ukaże (dokładna data nie jest znana). Na ten moment nie wiadomo, czy taka sama polityka zostanie zastosowana w przypadku PlayStation 5.

Warto wspomnieć, że Cyberpunk 2077 to RPG akcji osadzone w realiach science fiction. Produkcja pierwotnie miała ukazać się 16 kwietnia tego roku. Premiera została jednak przesunięta na 17 września. Tytuł otrzyma pełną polską wersję językową.