Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 19 lutego 2013, 17:50

Nowe sterowniki od AMD/ATI (13.2 Beta 6)

W sieci pojawiła się kolejna testowa wersja sterowników Catalyst dla kart graficznych firmy AMD, które oznaczono numerem 13.2. Drivery naprawiają problemy z działaniem anti-aliasingu w grze Crysis 3 oraz poprawiają działanie Hitmana: Rozgrzeszenie w trybie CrossFire.

Firma AMD udostępniła najnowszą testową wersję sterowników dla kart graficznych ATI, którą oznaczono numerem 13.2. Podobnie jak w przypadku dzisiejszej aktualizacji Nvidii, drivery ATI Catalyst Beta 6 przygotowano głównie z myślą o grze Crysis 3, która zadebiutuje w Polsce w ten czwartek.

Sterowniki naprawiają błędy w funkcjonowaniu anti-aliasingu w najnowszym tytule Cryteka, jak również poprawiają działanie gry Hitman: Rozgrzeszenie w trybie CrossFire. Jeżeli do tej pory nie zainstalowaliśmy na komputerze żadnej z udostępnionych już wersji Catalyst 13.2, możemy dodatkowo liczyć na wzrost wydajności w produkcjach, takich jak, Far Cry 3, DMC: Devil May Cry, The Elder Scrolls V: Skyrim, Borderlands 2 oraz Guild Wars 2.

Drivery przeznaczone są dla posiadaczy kart graficznych z serii ATI Radeon HD 5000, 6000 oraz 7000. Tradycyjnie są one kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows 8, Windows 7 oraz Windows Vista.

  1. Sterowniki 13.2 Beta 6
  2. Oficjalna strona internetowa AMD