Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 19 grudnia 2014, 14:04

autor: Renox

Nowe sterowniki do kart grafiki GeForce – poprawki dla MGS V: Ground Zeroes oraz Elite: Dangerous

Firma NVIDIA wypuściła nowe sterowniki do kart grafiki sygnowanych marką GeForce. Najnowsze drivery o nazwie GeForce 347.09 Beta trafiły do sieci przede wszystkim ze względu na dwie debiutujące niedawno produkcje - Metal Gear Solid V: Ground Zeroes oraz Elite: Dangerous. Zmianom na lepsze uległy również starsze wersje sterowników.

NVIDIA wypuściła nowe sterowniki do kart grafiki GeForce. - Nowe sterowniki do kart grafiki GeForce – poprawki dla MGS V: Ground Zeroes oraz Elite: Dangerous - wiadomość - 2014-12-19
NVIDIA wypuściła nowe sterowniki do kart grafiki GeForce.

Niewątpliwie tradycją stało się ostatnio wypuszczanie przez firmę NVIDIA sterowników pojawiających się w sieci wraz z debiutem kolejnych dużych gier. Tym razem głównym motorem napędowym stały się Metal Gear Solid V: Ground Zeroes w wersji PC oraz Elite: Dangerous, które trafiły do sprzedaży na przestrzeni kilku ostatnich dni. Najnowsze upublicznione drivery o nazwie GeForce 347.09 Beta pobrać można między innymi za pośrednictwem stron internetowych GeForce Experience oraz GeForce.com. Co istotne, wspomniana paczka niesie ze sobą również wiele innych udoskonaleń, aniżeli wyłącznie poprawki do dwóch wspomnianych produkcji.

Nowe sterowniki do kart grafiki sygnowanych marką GeForce eliminują parę błędów, które pojawiły się w starszych wersjach oprogramowania. Zmianom na lepsze uległy między innymi: praca przy wykorzystaniu technologii Dynamic Super Resolution (wyeliminowano zniekształcenia wokół kursora), zachowanie monitora, kiedy podłączony był on do karty za pomocą DisplayPort czy też czarne twarze pojawiające się podczas zabawy przy grze Risen 2: Ciemne Wody w czasie korzystania z karty GeForce GTX 750 Ti. Bardzo szczegółową listę zmian wprowadzanych przez najnowszą aktualizację znajdziecie pod tym adresem.

Kończąc, warto wspomnieć, że sterowniki GeForce 347.09 Beta kompatybilne są z niemal wszystkimi kartami grafiki firmy NVIDIA (karty z serii 400, 500, 600, 700 i 900) oraz systemami operacyjnymi Windows Vista, 7, 8 i 8.1 w wersjach 32- i 64-bitowych.