Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 7 grudnia 2020, 13:06

autor: Aquma

Drogie elektroniczne gadżety Cyberpunka 2077; znany youtuber zachwyca się jakością

Jeden z internautów opublikował film, na którym przedstawia specjalne wersje trzech urządzeń, które nawiązują wyglądem do gry Cyberpunk 2077.

Youtuber Dave Lee opublikował film, na którym prezentuje specjalne modele poszczególnych urządzeń powiązanych z nową grą studia CD Projekt RED – Cyberpunkiem 2077 – które trafiły na rynek w ostatnich miesiącach. Mowa o laptopie AlienWare M17R3, myszce Razer Viper Ultimate oraz smartfonie OnePlus 8T.

Pierwsze dwa przedmioty wyróżniają się charakterystyczną, cyberpunkową żółcią oraz szeregiem dodatkowych detali – napisów, podświetleń i innych smaczków nawiązujących do uniwersum nowej gry CD Projekt RED. Twórcy smartfona poszli o krok dalej – górna część tyłu tego urządzenia wygląda, jakby wykonano ją z granitu, zaś w dolnej umieszczono logo CyberPunka 2077 na czarnym, połyskliwym szkle, na którym we właściwym świetle da się dostrzec dodatkowe ilustracje. Telefon ma też nieco zmodyfikowane oprogramowanie, z własnym, ciekawym motywem graficznym oraz dźwiękami.

Niestety, o ile większość prezentowanych sprzętów można zakupić w różnych częściach świata, to cyberpunkowy OnePlus 8T jest dostępny wyłącznie w Chinach.

  1. Grałem 4 godziny w Cyberpunka 2077 – to świetna gra, ale…
  2. Widziałem Cyberpunk 2077 i wiem, czego CDPR nie udało się dopracować
  3. Słyszałem Cyberpunka 2077 po polsku… i chyba będę grał w angielską wersję
  4. Wszystko o Cyberpunk 2077
  5. Cyberpunk 2077 - strona oficjalna