Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 8 listopada 2020, 10:47

autor: mikos

Cyberpunk 2077 - Razer wyda myszkę inspirowaną grą

Firma Razer udostępniła możliwość zakupu w przedsprzedaży myszki inspirowanej grą Cyberpunk 2077. Do kupujących trafi ona 22 listopada.

Gadżetów inspirowanych Cyberpunkiem 2077 było już tyle, że napisaliśmy nawet o tym niedawno cały artykuł. Znaleźć możemy w tej kolekcji już buty, krzesła, karty graficzne i wiele, wiele więcej. W cyberpunkowy nastrój wpadł również jeden z najpopularniejszych producentów akcesoriów dla graczy – firma Razer. Na jej oficjalnej stronie możemy zamawiać w przedsprzedaży specjalną, cyberpunkową wersję myszki Razer Viper Ultimate.

Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition (bo tak brzmi jej pełna nazwa) to specjalna edycja myszki Razer Viper Ultimate. Od razu rzuca się w oczy jaskrawożółty kolor (który aż za dobrze znamy z ogłoszeń CD Projekt RED o przesuwaniu premiery) i napis „Cyberpunk 2077”. Z kolei kółko oraz logo firmy Razer mają odcień turkusowy, co dobrze kontrastuje z motywem przewodnim.

Jeśli chodzi o techniczne aspekty „gryzonia”, to jest on tylko inną wersją kolorystyczną myszy Razer Viper Ultimate. W związku z tym mamy do czynienia z urządzeniem dość lekkim, bo ważącym tylko 74 gramy. Jest ono również oczywiście konstrukcją bezprzewodową. Jeśli chodzi o jakość połączenia z komputerem, to Razer chwali się, że jego autorski system łączności HyperSpeed jest podobno o 25% szybszy niż w jakichkolwiek innych peryferiach działających bez kabli na rynku. Dodatkowo sensor w myszce cechuje się aż 99,6-procentową dokładnością rozdzielczości i DPI w wysokości 20 000. Czas reakcji sprzętu na kliknięcie wynosi zaledwie 0,2 milisekundy, więc bezsprzecznie mamy do czynienia ze produktem z wyższej półki dla graczy. Do tego dodać należy 5 profili pamięci oraz 8 programowalnych przycisków. W specjalnej wersji możemy kupić go jedynie z dedykowaną podstawką do ładowania, obsługującą system podświetlenia Chroma.

Mysz Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition możemy na razie zamówić w przedsprzedaży wyłącznie na oficjalnej stronie producenta w cenie 159 dolarów (ok. 603 zł). To o 10 dolarów drożej niż edycja w podstawowych kolorach – czarnym, kwarcowym (różowym) i rtęci (białym) Do kupujących sprzęt trafi 22 listopada bieżącego roku.