Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Wiadomość sprzęt i soft 30 listopada 2019, 12:00

autor: Osti

CyberAdwent 2019 - od PS Plus po kartę graficzną: konkurs z nagrodami za 12 000 zł

Od niedzieli rozpoczynamy CyberAdwent 2019 – czyli serię jednodniowych konkursów, w których weźmiecie udział, odpowiadając na rozmaite pytania związane z grami. Codziennie będzie można wygrać atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 12 000 zł.

CyberAdwent 2019 - od PS Plus po kartę graficzną: konkurs z nagrodami za 12 000 zł - ilustracja #1
Pod każdą ze świątecznych bombek kryją się atrakcyjne nagrody.

Centra handlowe błyszczą się od świątecznych dekoracji, sklepowe półki uginają pod ciężarem sezonowych produktów, a radiowy repertuar naprzemiennie serwuje nam Michaela Bublé i Mariah Carey. Czerwone ciężarówki też już wyruszyły. Tylko śniegu brak! Wszystkie znaki na niebie i ziemi zwiastują nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Zanim jednak zasiądziemy do wigilijnego stołu, umilmy sobie czas oczekiwania otwieraniem kolejnych „okienek” kalendarza adwentowego – bez czekoladek, ale za to z atrakcyjnymi nagrodami przygotowanymi przez GRYOnLine i naszych Partnerów.

CyberAdwent 2019 to seria jednodniowych konkursów, w których weźmiecie udział odpowiadając na rozmaite pytania związane z grami. Każdego dnia dostępna będzie kolejna bombka – poszukajcie tej właściwej na stronie konkursowej i odpowiedzcie na zawarte w niej pytanie na forum GRY-OnLine.pl. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy upominkami z puli o łącznej wartości ponad 12 000 złotych. Na pytania będzie mogli odpowiadać od najbliższej niedzieli – 1 grudnia. Do wygrania będą między innymi myszki, klawiatury, podzespoły oraz roczne abonamenty PlayStation Plus!

  1. Strona konkursowa – CyberAdwent 2019
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.