Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDWPPCiOS
Okładka Zombie Anarchy (AND)

Zombie Anarchy

Strategia czasu rzeczywistego, stworzona przez studio Gameloft, osadzona w postapokaliptycznej rzeczywistości. Populację zdziesiątkowała epidemia, w wyniku której ludzie zmieniają się w krwiożercze zombie.

Strategiczne | RTS | zombie

Okładka Zombie Anarchy (AND)

producent: Gameloft

wydawca: Gameloft

Strona oficjalna

data premiery gry:

26paź2016

AND iOS WP PC

Zombie Anarchy to wydana na system PC, AND itd. strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami, a opracowało ją studio Gameloft.

Fabuła

Akcja Zombie Anarchy toczy się w niedalekiej przyszłości, gdzie wybuch epidemii zombie doprowadził do upadku ludzkiej cywilizacji. Przetrwały tylko garstki ludzi, dzień po dniu walczących o przetrwanie.

Gracz obejmuje dowództwo nad grupą ocalałych, mających trochę większe ambicje. Priorytetem dla nich pozostaje dożycie kolejnego dnia, ale jednocześnie próbują odkryć, co doprowadziło do apokalipsy. W tym celu zakładają obóz w samym środku opanowanego przez zombie miasta, mając nadzieję znaleźć w ruinach odpowiedzi na swoje pytania.

Mechanika

Wydane na platformę PC, AND itd. Zombie Anarchy to strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym, w której zabawa obraca się wokół kolekcjonowania ocalałych. Każdy z nich jest odrębnym bohaterem, z unikalnymi zdolnościami i własną biografią, powoli poznawaną podczas rozgrywki.

Zabawa przebiega na kilku płaszczyznach. Pierwszą z nich jest zarządzanie bazą, gdzie przechowujemy surowce i stawiamy nowe struktury. Miejsce to jest regularnie atakowane przez zombiaki oraz innych graczy. Dlatego zmuszeni jesteśmy do wznoszenia zautomatyzowanych struktur obronnych, takich jak wieżyczki strzelnicze, miotacze ognia czy maszyny rażące prądem. Sami również możemy przeprowadzać inwazje na bazy pozostałych użytkowników, by wykraść ich zapasy.

Drugą płaszczyzną są taktyczne misje. Podczas nich obejmujemy dowództwo nad kilkuosobową grupą bohaterów i opuszczamy bezpieczne schronienie w bazie, aby wypełniać zadania w opanowanym przez żywe trupy mieście. Dostępne są także specjalne wyzwania, w ramach których bawimy się strzelankową minigrą.

Jak na strategię przystało, dostępny jest także system rozwoju, pozwalający na ulepszanie umiejętności ocalałych oraz modernizowanie budynków w bazie.

Kwestie techniczne

Zombie Anarchy oferuje atrakcyjną, w pełni trójwymiarową oprawę graficzną. Wykonano ją w kreskówkowym stylu, z jasnymi kolorami i lekko karykaturalnymi projektami postaci.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Zombie Anarchy

16+

Wymagania sprzętowe Zombie Anarchy

Android

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Apple iOS

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Windows Phone

Windows Phone

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Windows 10

Zombie Anarchy - żywe trupy od Gameloftu rozpoczęły podbój rynku mobilnego
Zombie Anarchy - żywe trupy od Gameloftu rozpoczęły podbój rynku mobilnego

wiadomość27 października 2016

Studio Gameloft wypuściło swój nowy mobilny projekt w postaci strategii Zombie Anarchy. Gra dostępna jest na systemy iOS, Android i Windows i dystrybuowana jest w modelu free-to-play.

AND
iOS
WP
PC