Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSPCANDWP
Okładka Zombie Anarchy (iOS)
OkładkaZombie Anarchy (iOS)

Zombie Anarchy

Strategia czasu rzeczywistego, stworzona przez studio Gameloft, osadzona w postapokaliptycznej rzeczywistości. Populację zdziesiątkowała epidemia, w wyniku której ludzie zmieniają się w krwiożercze zombie.

Strategiczne | RTS | zombie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zombie Anarchy Premiera

26paź2016

AND iOS WP PC

producent: Gameloft wydawca: Gameloft Strona oficjalna

Zombie Anarchy to wydana na system PC, AND itd. strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami, a opracowało ją studio Gameloft.

Fabuła

Akcja Zombie Anarchy toczy się w niedalekiej przyszłości, gdzie wybuch epidemii zombie doprowadził do upadku ludzkiej cywilizacji. Przetrwały tylko garstki ludzi, dzień po dniu walczących o przetrwanie.

Gracz obejmuje dowództwo nad grupą ocalałych, mających trochę większe ambicje. Priorytetem dla nich pozostaje dożycie kolejnego dnia, ale jednocześnie próbują odkryć, co doprowadziło do apokalipsy. W tym celu zakładają obóz w samym środku opanowanego przez zombie miasta, mając nadzieję znaleźć w ruinach odpowiedzi na swoje pytania.

Mechanika

Wydane na platformę PC, AND itd. Zombie Anarchy to strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym, w której zabawa obraca się wokół kolekcjonowania ocalałych. Każdy z nich jest odrębnym bohaterem, z unikalnymi zdolnościami i własną biografią, powoli poznawaną podczas rozgrywki.

Zabawa przebiega na kilku płaszczyznach. Pierwszą z nich jest zarządzanie bazą, gdzie przechowujemy surowce i stawiamy nowe struktury. Miejsce to jest regularnie atakowane przez zombiaki oraz innych graczy. Dlatego zmuszeni jesteśmy do wznoszenia zautomatyzowanych struktur obronnych, takich jak wieżyczki strzelnicze, miotacze ognia czy maszyny rażące prądem. Sami również możemy przeprowadzać inwazje na bazy pozostałych użytkowników, by wykraść ich zapasy.

Drugą płaszczyzną są taktyczne misje. Podczas nich obejmujemy dowództwo nad kilkuosobową grupą bohaterów i opuszczamy bezpieczne schronienie w bazie, aby wypełniać zadania w opanowanym przez żywe trupy mieście. Dostępne są także specjalne wyzwania, w ramach których bawimy się strzelankową minigrą.

Jak na strategię przystało, dostępny jest także system rozwoju, pozwalający na ulepszanie umiejętności ocalałych oraz modernizowanie budynków w bazie.

Kwestie techniczne

Zombie Anarchy oferuje atrakcyjną, w pełni trójwymiarową oprawę graficzną. Wykonano ją w kreskówkowym stylu, z jasnymi kolorami i lekko karykaturalnymi projektami postaci.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Zombie Anarchy: 18+

Zombie Anarchy Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Windows Phone

Windows Phone

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Windows 10
AND
iOS
WP
PC