Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Tytuły ekskluzywne Nintendo - Gry Symulacje Nintendo Wii

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku symulacje o tematyce tytuły ekskluzywne Nintendo na platformę Nintendo Wii ułożone według popularności.

Symulacje. Grupa gier stawiających sobie za zadanie jak najdokładniejsze imitowanie prawdziwych (lub fikcyjnych) czynności. Gry z tego gatunku mogą symulować m.in. prowadzenie pojazdów cywilnych (koparki, dźwigi, autobusy) i wojskowych (samoloty, czołgi, okręty). Szczególnym przypadkiem tego gatunku gier są produkcje symulujące ludzkie życie, w szczególności seria The Sims, ponieważ w jej ramach możemy symulować niemal nieograniczoną liczbę aspektów naszego życia.

Wii
Symulacje
tytuły ekskluzywne Nintendo
Spore Hero
Spore Hero

Symulacje 6 października 2009

Pierwsza edycja Spore stworzona specjalnie z myślą o konsoli Wii. W przeciwieństwie do innych wersji, ta koncentruje się głównie na tworzeniu stworków i przeżywaniu różnych przygód w tym ciekawym, kolorowym świecie.

SimAnimals
SimAnimals

Symulacje 21 stycznia 2009

Kolejna gra z popularnego cyklu symulatorów życia, do którego należy m.in. słynna seria The Sims. Tym razem tematem przewodnim zabawy jest egzystencja dzikich zwierząt.

WWII Aces
WWII Aces

Symulacje 1 lutego 2008

Niezbyt skomplikowany symulator, w którym wcielamy się w postać pilota samolotu z okresu II Wojny Światowej. Uczestniczymy w ponad siedemdziesięciu różnych misjach.

America's Next Top Model
America's Next Top Model

Symulacje 1 czerwca 2010

America's Next Top Model to gra symulacyjna, bazująca na licencji popularnego, telewizyjnego show. Gracz kieruje poczynaniami uczestniczki programu Top Model, która stara się oczarować publiczność i niezwykle wymagające jury, by zdobyć upragniony kontrakt w świecie profesjonalnych modelek. Tytuł wyprodukowany został przez belgijskie studio deweloperskie Neopica.

Pearl Harbor Trilogy: Red Sun Rising
Pearl Harbor Trilogy: Red Sun Rising

Symulacje 5 lipca 2010

Wcielamy się w rolę pilota z okresu II Wojny Światowej i walczymy na Pacyfiku. W pierwszym epizodzie bierzemy udział między innymi w obronie Pearl Harbor i bitwie o Midway.

Job Island: Hard Working People
Job Island: Hard Working People

Symulacje 13 marca 2009

Job Island to produkcja firmy Hudson Soft, podobna koncepcyjnie do innego jej dzieła, Sports Island. Zadaniem gracza jest pozyskanie funduszy na zakup urządzeń mających posłużyć do zniszczenia zagrażających Ziemi meteorów. Pieniądze na ten cel pozyskujemy przy pomocy różnorodnych zajęć na Wyspie Pracy.

SimAnimals Africa
SimAnimals Africa

Symulacje 27 października 2009

SimAnimals Africa to adresowana głównie do młodszych odbiorców gra familijna z elementami edukacyjnymi wyprodukowana przez firmę EA Games. Gracze mogą poznać sekrety afrykańskich zwierząt wcielając się m.in. w gaparda, papugę czy mrówkojada. Zabawa polega na odkrywaniu specjalnych umiejętności każdego gatunku, a także przywracaniu naturalnej harmonii środowiska, w którym żyje.

Rock N' Roll Climber
Rock N' Roll Climber

Symulacje 10 sierpnia 2009

Ciekawa produkcja, w której możemy wspinać się wirtualne ścianki przy wykorzystaniu Wii Balance Board oraz kontrolerów Wii Remote i Nunchuk.

Safar'Wii
Safar'Wii

Symulacje 26 lutego 2010

Safar'Wii pozwala graczom na bezkrwawe łowy podczas tytułowego safari na tajemniczej wyspie. Naszym zadaniem jest oczywiście fotografowanie zamieszkujących ją zwierząt.

Wild Earth: African Safari
Wild Earth: African Safari

Symulacje 22 kwietnia 2008

Gra familijno-przygodowa, w której wcielamy się w postać uczestnika wirtualnego safari. Podróżujemy po Narodowym Parku Serengeti, obserwując około trzydziestu różnych gatunków zwierząt.

Radio Helicopter
Radio Helicopter

Symulacje 25 marca 2008

Niezbyt skomplikowany symulator lotu, w którym przejmujemy kontrolę nad sterowanym drogą radiową śmigłowcem. Zajmujemy się wykonywaniem zlecanych przez grę misji.

Hunting Challenge
Hunting Challenge

Symulacje 25 sierpnia 2009

Symulator łowiectwa pozwalający na wzięcie udziału w wirtualnym polowaniu. W grze zawarto 18 terenów łowieckich oraz 11 gatunków zwierząt.

Reel Fishing: Angler's Dream
Reel Fishing: Angler's Dream

Symulacje 25 sierpnia 2009

Reel Fishing: Angler's Dream to realistyczna symulacja wędkarstwa, wyprodukowana przez studio deweloperskie koncernu Marvelous Entertainment. Gracze mają okazję zapolować na ponad 40 gatunków ryb słodko- i słonowodnych, a także pielęgnować złowione trofea w wirtualnym akwarium.

Harley Davidson: Road Trip
Harley Davidson: Road Trip

Symulacje 6 lipca 2010

Harley Davidson: Road Trip to gra stworzona przez firmę Destineer we współpracy ze znanym producentem motocykli. Gracz wciela się w rolę „harley'owca” i przemierza Stany Zjednoczone przygotowując relacje dla prestiżowego czasopisma HOG Magazine. Rozgrywka łączy elementy symulacji, zręcznościowych wyścigów oraz przygodówki.

Puppy Luv
Puppy Luv

Symulacje 13 listopada 2007

Opiekujemy się wybranym przez siebie szczeniakiem, dbając nie tylko o zaspokojenie podstawowych potrzeb zwierzaka, ale i również ucząc go nowych sztuczek.

Petz: Monkey Madness
Petz: Monkey Madness

Symulacje 18 listopada 2008

Monkey Madness to przeznaczona na konsolę Wii produkcja autorstwa wewnętrznego studia firmy Ubisoft, przypominająca pod wieloma względami znaną z DS-a serię Nintendogs. Z tą jednak różnicą, że zamiast psów opiekujemy się tutaj rodziną małp.

Shimano Xtreme Fishing
Shimano Xtreme Fishing

Symulacje 20 października 2009

Shimano Xtreme Fishing to zabawny symulator wędkarski, w którym oprócz wędki do dyspozycji graczy oddano harpuny oraz łuk. Miłośnicy połowu mogą zapolować między innymi na aligatory i rekiny.