Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeWii
Okładka Petz: Monkey Madness (Wii)

Petz: Monkey Madness Wii

Petz: Crazy Monkeyz

Monkey Madness to przeznaczona na konsolę Wii produkcja autorstwa wewnętrznego studia firmy Ubisoft, przypominająca pod wieloma względami znaną z DS-a serię Nintendogs. Z tą jednak różnicą, że zamiast psów opiekujemy się tutaj rodziną małp.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Petz: Monkey Madness (Wii)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

18listopada2008

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Monkey Madness to przeznaczona na konsolę Wii produkcja autorstwa wewnętrznego studia firmy Ubisoft, przypominająca pod wieloma względami znaną z DS-a serię Nintendogs. Z tą jednak różnicą, że zamiast psów opiekujemy się tutaj rodziną małp. Gra jest więc prostym symulatorem skierowanym głównie do dzieci w wieku od sześciu do ośmiu lat.

Z naszymi małpkami możemy nie tylko bawić się i uczyć nowych sztuczek, ale także łączyć je w pary. Co ciekawe, wcale nie muszą to być przedstawiciele tego samego gatunku - możemy stworzyć zupełnie nową rasę poprzez skrzyżowanie dwóch innych ze wszystkich dostępnych w grze. Oczywiście stosunek naszych podopiecznych do nas zależy od tego, w jaki sposób ich traktujemy. Jeżeli dbamy o zaspokojenie potrzeb zwierzaków, z pewnością one odwdzięczą nam się bezwarunkowym przywiązaniem. Dodatkowo zabawę urozmaica szukanie różnych interaktywnych elementów i licznych zabawek rozrzuconych po czterech pokojach naszego wirtualnego domu. Możemy także kupować zabawne ubranka dla małp (na przykład strój marynarza) oraz decydować o dekoracjach, jakie znajda się w pomieszczeniach.

Modele zwierząt i ich animacje są dość realistyczne, wielu osobom z pewnością więc spodoba się możliwość robienia zdjęć, a następnie tworzenia specjalnych albumów. Chociaż autorzy nie przygotowali żadnego trybu sieciowego, swoich podopiecznych możemy zapisać na Wiilocie i za jego pośrednictwem przenieść małpki na konsolę kolegi.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Petz: Monkey Madness

Klasyfikacja PEGI Petz: Monkey Madness

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.