Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePS4
Okładka No Heroes Allowed! VR (PS4)

No Heroes Allowed! VR PS4

V! No Heroes Allowed R!

Opracowana przez japońskie studio Acquire we współpracy z firmą Sony strategia czasu rzeczywistego, której akcja toczy się w uniwersum wykreowanym na potrzeby gry What Did I Do to Deserve This? z konsolki PSP.

Strategiczne | fantasy | RTS | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka No Heroes Allowed! VR (PS4)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

17października2017

17października2017

PSN

Kolekcja gier
Obserwuj grę

V! No Heroes Allowed R! jest grą strategiczną czasu rzeczywistego, opracowaną przez japoński oddział Sony Interactive Entertainment we współpracy z firmą Acquire. Produkcja pojawiła się na platformie PS4, a jej akcja toczy się w uniwersum wykreowanym na potrzeby gry What Did I Do to Deserve This?, znanej posiadaczom konsol PlayStation Portable.

Fabuła

V! No Heroes Allowed R! przenosi nas do fantastycznego świata, nad którym kontrolę próbuje przejąć złowrogi Overlord Badman. By wcielić swój plan w życie, antagonista wzywa do siebie Boga Zniszczenia, czyli samego gracza. Zadaniem, jakie czeka na wykonanie, jest eliminacja tytułowych herosów próbujących ukrócić jego zapędy. W toku przygody nad naszymi poczynaniami czuwa Badmella – córka Overlord Badmana, znana z gry What Did I Do to Deserve This? 2.

Mechanika

Wydarzenia, w jakich bierzemy udział podczas zabawy w V! No Heroes Allowed R! obserwujemy w widoku izometrycznym. Filarem zabawy jest rozbudowa prowadzonej do boju armii – system oparto na klasycznym łańcuchu pokarmowym, w którym większe stwory pożerają mniejsze istoty. Warto nadmienić, że w odróżnieniu od większości RTS-ów, w trakcie rozgrywki nie sprawujemy bezpośredniej kontroli nad armią – zamiast tego możemy na swój sposób „wessać” grupę potworów do kontrolera, by wyrzucić ją w wybranym miejscu. Potrząśnięcie padem, kiedy wewnątrz znajdują się maszkary, skutkuje natomiast powstaniem Magicznego Kręgu – za jego pośrednictwem możemy przyzywać potężniejsze jednostki pokroju demonów. Moc owego kręgu (a co za tym idzie – siła przyzywanych jednostek) zależy jednak od potencjału bojowego stworów wykorzystanych do jego stworzenia.

Ponadto do naszej dyspozycji oddano szereg umiejętności specjalnych, jakie odblokowujemy zdobywając tak zwane Smocze kule (Dragon Orbs). Wśród nich pojawia się Demon Thunder (dzięki któremu razimy prądem wybrany cel, co często skutkuje nie tylko zadaniem mu obrażeń, lecz także chwilowym paraliżem) czy choćby Demon March (sprawiający, że stwory maszerują w wybrane przez nas miejsce).

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa oprawa graficzna wydanego na platformie PS4 V! No Heroes Allowed R! prezentuje przeciętny poziom wykonania, nawet jeśli wziąć pod uwagę fakt, że mamy do czynienia z produkcją wykorzystującą gogle wirtualnej rzeczywistości. Całość utrzymano w charakterystycznej, bajkowej stylistyce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 3.8 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do No Heroes Allowed! VR

Wymagania wiekowe No Heroes Allowed! VR

odpowiednia dla każdego wieku