Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Tom Clancy's Rainbow Six Mobile (AND)
OkładkaTom Clancy's Rainbow Six Mobile (AND)

Tom Clancy's Rainbow Six Mobile

R6 Mobile

Rainbow Six Mobile to darmowa taktyczna strzelanka będąca mobilnym portem Rainbow Six: Siege. Podczas przygody toczymy sieciowe potyczki 5 vs 5.

Akcji | FPP | zagraj za darmo | terroryzm | FPS | sieciowe | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tom Clancy's Rainbow Six Mobile Premiera

2024

AND iOS

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Rainbow Six Mobile to mobilny port popularnej taktycznej strzelanki Rainbow Six: Siege. Za opracowanie tytułu odpowiada Ubisoft Montreal. Gra dystrybuowana jest w modelu free-to-play

Mechanika

Pod względem rozgrywki gra oferuje to samo co R6 Siege. Mamy więc tutaj do czynienia z taktyczną strzelaniną, w której istotną rolę odgrywa współpraca między członkami drużyny. Każdy z graczy wciela się w jednego z posiadających specjalne zdolności operatorów. Ich umiejętne wykorzystanie wpływa na przebieg rozgrywki.

W R6 Mobile możemy zagrać 5 operatorami dla każdej ze stron. Są to:

  1. Atak: Ash, Sledge, Twitch, Thermite i Hibana.
  2. Obrona: Caveira, Bandit, Smoke, Valkyrie i Mute.

Podczas zabawy bierzemy udział w wieloosobowych rozgrywkach 5 vs 5, w których naprzeciwko siebie stają atakujący i obrońcy. Obie grupy muszą zrealizować określone cele w ograniczonym czasie. Aby wygrać, należy wykonać zadanie lub wyeliminować wszystkich z wrogiego składu.

Starcia prowadzone są na szeregu różnych map. Wśród nich można wyróżnić Bank oraz Granicę. Pojawiają się one również w R6 Siege, jednak na potrzeby mobilnego portu zostały zmodyfikowane.

Tryby gry

W R6 Mobile można zagrać w trzy tryby znane z Rainbow Six: Siege:

  1. Bomba – na mapie w dwóch sąsiednich pomieszczeniach znajdują się dwie bomby. Zadaniem atakujących jest przedarcie się do jednego z punktów, podłożenie rozbrajacza i ewentualnie obronienie go. Obrońcy natomiast muszą wyeliminować przeciwników.
  2. Zabezpieczanie terenu – atakujący muszą dostać się do wskazanego pomieszczenia, wyeliminować znajdujących się tam przeciwników i przejąć go. Obrońcy natomiast usiłują ich powstrzymać.
  3. Zakładnik – atakujący muszą zlokalizować zakładnika, przebić się do niego i zabrać z budynku. Obrońcy mają natomiast do tego nie dopuścić. Żadna ze stron nie może również zabić pojmanego.

Kwestie techniczne

Rainbow Six Mobile oferuje sterowanie przystosowane do urządzeń mobilnych.

Ostatnia modyfikacja 23 października 2023

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 10  

Wymagania wiekowe Tom Clancy's Rainbow Six Mobile: 16+

AND
iOS