Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Tiny Tower Vegas (iOS)
OkładkaTiny Tower Vegas (iOS)

Tiny Tower Vegas

Tiny Tower Vegas to opracowana przez studio NimbleBit strategia ekonomiczna, w której wcielamy się w menadżera kasyna z hotelem. Naszym zadaniem jest rozwijanie biznesu, przyciąganie klientów, inwestowanie zarobionych pieniędzy oraz sprawne zarządzanie budżetem.

Strategiczne | ekonomiczne | 2D

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tiny Tower Vegas Premiera

27sie2014

AND iOS

Tiny Tower Vegas to strategia ekonomiczna korzystająca z modelu darmowego z mikropłatnościami na urządzenia mobilne z systemem iOS. Wyprodukował ja zespół NimbleBit, czyli autorzy m.in. Pocket Trains, Tiny Tower oraz Nimble Quest.

Akcja gry sadzona została na terenach stolicy hazardu, czyli miasta Las Vegas. Tak jak w poprzednich odsłonach, naszym zadaniem jest budowa potężnej wieży. Tym razem nasz budynek stanowi połączenie kasyna i przeznaczonego dla jego klientów hotelu. Sercem rozgrywki jest oczywiście rozbudowany system ekonomiczny. Musimy odpowiednio dobierać typy pokoi, biznesów i usług, tak aby maksymalizować generowany przez nie zysk, a jednocześnie dbać o odpowiedni stan zatrudnienia oraz poziom zadowolenia gości.

Autorzy pozostali wierni hazardowym klimatom i wprowadzili szereg sympatycznych mini gierek, takich jak Black Jack, Poker czy automaty. Aby wziąć w nich udział potrzebujemy żetonów generowanych za sukcesy w wypełnianiu zadań ekonomicznych. Natomiast wygrana w tych mini gierkach zapewnia specjalną walutę nazwaną Bux, która umożliwia np. przyśpieszenie działania wind, natychmiastowe uzupełnienie zaopatrzenia sklepików czy błyskawiczne zakończenie prac nad konstrukcją nowego pomieszczenia.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Tiny Tower Vegas: 12+

AND
iOS