Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Theocracy (PC)
OkładkaTheocracy (PC)

Theocracy PC

Theocracy to wyprodukowana przez zespół deweloperski koncernu Ubisoft strategia czasu rzeczywistego (RTS), której akcja osadzona została w realiach XVI-wiecznej Ameryki Środkowej.

Strategiczne | RTS

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Theocracy Premiera PC

30marca2000

pudełko PL

30sierpnia2000

producent: Philos Laboratories wydawca: Ubisoft wydawca PL: Licomp Empirical Multimedia Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Theocracy to strategia czasu rzeczywistego, której fabuła jest osadzona w XV wiecznej Ameryce Środkowej gdzie gracz kontroluje jedno z plemion Azteków. Trzeba rozwinąć swoje państwo na tyle aby w przyszłości odeprzeć atak hiszpańskich konkwistadorów. Aby to osiągnąć należy rozwijać ekonomię, nawiązywać stosunki dyplomatyczne i handlowe z sąsiadami oraz podbijać nowe tereny. Do wynalezienia w grze czeka 50 różnych jednostek wojskowych, których w sumie można posiadać aż 40000. Jednostki można grupować w większe formacje co ułatwia kontrolowanie ich w czasie walki. Oprócz pełnej kampanii nazwanej Phrophecy dostępny jest tutorial dla mniej doświadczonych graczy, który w ośmiu misjach zapoznaje ze wszystkimi aspektami gry. Spróbuj zmienić los historii i pokonaj najeźdźców - los azteckiego imperium spoczywa w Twoich rękach.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2 CD

Ocena użytkowników: 8,6 / 10 na podstawie 792 głosów czytelników.

Theocracy cena w dniu premiery: 89 PLN

Klasyfikacja PEGI Theocracy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Theocracy Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300 Mhz
  • 64 MB RAM