Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka The Walking Dead: Survivors (AND)
OkładkaThe Walking Dead: Survivors (AND)

The Walking Dead: Survivors

Strategia na urządzenia mobilne osadzona w popularnym uniwersum The Walking Dead. Zadaniem gracza jest zbudowanie prosperującej osady, w której ludzie mogą żyć bezpiecznie i komfortowo. W tym celu zbiera surowce, rekrutuje ocalałych i stawia budowle.

Strategiczne | zagraj za darmo | zombie | postapokalipsa | komiksy | seriale TV | sieciowe | MMO | społecznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Walking Dead: Survivors Premiera

12kwi2021

iOS AND

producent: Elex wydawca: Elex Strona oficjalna

The Walking Dead: Survivors to darmowa gra strategiczna przeznaczona na urządzenia mobilne. Tytuł jest osadzony w uniwersum The Walking Dead. Gra przenosi nas do postapokaliptycznego świata opanowanego przez zombie. Wcielamy się w ocalałych, którzy mają za zadanie stworzyć bezpieczne schronienie. W tym celu zdobywamy surowce, rektrutujemy nowych mieszkańców społeczności oraz wchodzimy w interakcje z bohaterami znanymi z serialu.

Mechanika

Rozgrywka w Survivors przypomina inne strategie mobilne, takie jak Clash of Clans albo Game of War: Fire Age. Celem gry jest stworzenie prosperującego miasta, w którym ocalali odnajdą namiastkę normalnego życia. W grze występują dwa rodzaje surowców – jedzenie i drewno. Jedzenia używamy do rekrutowania nowych ocalałych. Drewno wykorzystujemy do stawiania nowych budynków. Zrekrutowanych ludzi możemy przypisywać do budowli, aby usprawniać ich działanie lub wysyłać na ekspedycje w celu zdobywania zasobów. Musimy także dbać o bezpieczeństwo osady, budując palisady oraz wieże strażnicze. W ten sposób możemy bronić się przed hordami nieumarłych lub wrogimi ocalałymi. Ważnym elementem gry jest eksplorowanie mapy i zakładanie posterunków. Wysyłając nasze jednostki do niektórych lokacji możemy przejąć nad nimi kontrolę. Zapewnia to graczowi stały przypływ surowców.

Podobnie jak w wielu innych tytułach mobilnych, niemalże każde działanie kosztuje gracza cenny czas. By stawiać budowle, trenować żołnierzy albo rekrutować ocalałych, musimy czekać. Czas oczekiwania może wynosić kilka sekund, minut, godzin lub znacznie dłużej. Proces ten można przyspieszyć za pomocą diamentów, czyli specjalnej waluty pozyskiwanej za prawdziwe pieniądze.

Tryby gry

Survivors jest grą społecznościową i zawiera elementy multiplayer. Gracze mogą dołączać do wspólnych klanów oraz walczyć o dominację z wrogimi frakcjami.

Kwestie techniczne

Tytuł posiada dość prostą oprawę graficzną. Modele postaci widoczne podczas rozgrywki są małe i niezbyt szczegółowe. Podczas dialogów bohaterowie są reprezentowani poprzez komiksowe wizerunki.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe The Walking Dead: Survivors: 16+

The Walking Dead: Survivors Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND