Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Last Shelter: Survival (AND)

Last Shelter: Survival

Gra strategiczna, w której przejmujemy kontrolę nad społecznością walczącą o przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. W Last Shelter: Survival zajmujemy się pozyskiwaniem surowców i rozbudową bazy, a także rekrutacją żołnierzy oraz wysyłaniem ich na niebezpieczne wyprawy.

Strategiczne | zagraj za darmo | zombie | postapokalipsa | widok izometryczny

Okładka Last Shelter: Survival (AND)

producent: im30

data premiery gry:

11paź2017

AND

16lut2018

iOS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Last Shelter: Survival jest multiplayerową grą strategiczną, w której przejmujemy kontrolę nad społecznością walczącą o przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. Tytuł opracowało studio Long Tech Network i jest on dystrybuowany w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Fabuła

Last Shelter: Survival przenosi nas do postapokaliptycznego uniwersum, w którym ludzie zostali zdziesiątkowani przez tajemniczego wirusa, zmieniającego ich w krwiożercze zombie. Ci, którym udało się przeżyć, tworzą niewielkie społeczności, każdego dnia toczące brutalną walkę o przetrwanie. Podczas zabawy wcielamy się w dowódcę jednej z takich osad, a naszym zadaniem jest zadbanie o jej rozwój i bezpieczeństwo.

Mechanika

W Last Shelter: Survival akcję ukazano w widoku izometrycznym. W trakcie rozgrywki zajmujemy się przede wszystkim pozyskiwaniem surowców, dzięki którym możemy stopniowo rozbudowywać naszą bazę. Choć zmagania rozpoczynamy z jednym skromnym budynkiem, z czasem wznosimy kolejne konstrukcje, a także umocnienia chroniące naszą społeczność przed atakami zarówno ze strony zombie, jak i wrogo nastawionych ludzi. W myśl zasady, wedle której najlepszą formą obrony jest atak, na naszych barkach spoczywa również rekrutacja żołnierzy obdarzonych unikalnymi zdolnościami (podczas gdy jedni są doskonałymi strzelcami, inni preferują walkę w zwarciu) oraz produkcja pojazdów, a następnie posyłanie ich na wyprawy wymierzone w żywych lub martwych nieprzyjaciół. W ten sposób nie tylko zdobywamy dodatkowe zasoby, lecz również stopniowo poszerzamy swoją strefę wpływów.

Tryby gry

W Last Shelter: Survival gracze bawią się w obrębie wspólnego świata. Choć nic nie stoi na przeszkodzie, by grać w pojedynkę. Produkcja pozwala również zawierać sojusze z innymi dowódcami oraz toczyć z nimi wojny.

Kwestie techniczne

Stonowana kolorystyka grafiki gry Last Shelter: Survival dobrze komponuje się z atmosferą świata stojącego na skraju całkowitego upadku. Pod względem jakości wykonania sfera wizualna tej produkcji prezentuje natomiast przeciętny poziom.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Last Shelter: Survival

Wymagania wiekowe Last Shelter: Survival

12+

Wymagania sprzętowe Last Shelter: Survival

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS