Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka The Settlers: Heritage of Kings - Nebula Realm (PC)
OkładkaThe Settlers: Heritage of Kings - Nebula Realm (PC)

The Settlers: Dziedzictwo Królów - Misje Dodatkowe PC

The Settlers: Heritage of Kings - Nebula Realm

The Settlers: Dziedzictwo Królów - Misje Dodatkowe to rozszerzenie wzbogacające podstawową wersję gry The Settlers: Dziedzictwo Królów. W dodatku znalazła się nowa kampania, a także mapy przeznaczone do rozgrywek w trybie single- i multiplayer.

To jest dodatek do gry The Settlers: Dziedzictwo Królów.

Strategiczne | RTS

The Settlers: Dziedzictwo Królów - Misje Dodatkowe Premiera PC

22marca2005

pudełko PL

25sierpnia2005

producent: Ubisoft Blue Byte wydawca: Ubisoft wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Settlers: Dziedzictwo Królów - Misje Dodatkowe

The Settlers IV

Ósmy cud świata

Cultures: Discovery of Vinland

Fabuła pierwszego dodatku do piątej odsłony legendarnej strategicznej serii Settlers stanowi kontynuację wydarzeń w jakich uczestniczyliśmy w pełnej grze. Po pokonaniu sił złowrogiego Kerberosa, pod rządami Dario zapanował w końcu długo oczekiwany pokój. Ale nic co dobre nie trwa wieczne i nad Starym Królestwem znowu zawisło niebezpieczeństwo. Bardzo niepokojące wieści o dziwnej mgle i cieniach, dochodzą z zachodu, gdzie buduje się most, który ma połączyć kraj rządzony przez Dario z państwem zwanym Hen Brugh. Na dodatek jeden z najbliższych kompanów Dario zostaje zamordowany. Czas wkroczyć do akcji...

Dodatek oferuje fanom serii nową kampanię, a także nowe mapy przeznaczone do rozgrywek zarówno w trybie single jak i multiplayer. Ponadto spotkamy się tu z niewidzianymi wcześniej herosami, którzy pomogą Dario w jego walce, a także premierowymi jednostkami, jak choćby zwiadowca czy złodziej. Jedną z podstawowych cech tego drugiego jest zdolność zakradania się na wrogie terytorium i podkładania ładunków wybuchowych pod różne konstrukcje budowlane. W Nebula Realm pojawia się również możliwość konstrukcji mostów, co rzecz jasna znacząco wpływa na możliwości taktyczne prowadzanej armii (m.in. kwestia zaopatrzenia). Rozszerzono też ilość dostępnych budynków. Wśród nowych należy wymienić tawernę, w której możemy m.in. zwerbować wspomnianych wyżej złodziei i zwiadowców. Co więcej zwiększyła się różnorodność terenów na jakich toczymy swe zmagania. Mowa tu terenach podmokłych, bagnach, czy pokrytych mgłą wrzosowiskach. Listę premierowych rzeczy, jakie oferuje rozszerzenie kończy edytor, pozwalający na modyfikację i tworzenie map oraz scenariuszy do gry.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 301 głosów czytelników.

The Settlers: Dziedzictwo Królów - Misje Dodatkowe cena w dniu premiery: 59,90 PLN

Klasyfikacja PEGI The Settlers: Dziedzictwo Królów - Misje Dodatkowe

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

The Settlers: Dziedzictwo Królów - Misje Dodatkowe Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 1.5 GB HDD