Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweXBOXPCPS2GCNGBA
Okładka The Incredibles (XBOX)
OkładkaThe Incredibles (XBOX)

Iniemamocni

The Incredibles

Iniemamocni to komputerowy odpowiednik obrazu kinowego, kryjącego się pod tym samym tytułem, firm Disney i Pixar. Gracz wciela się w rolę Pana Iniemamocnego, znanego również jako Bob Parr.

Przygodowe | TPP | filmy animowane | superbohaterowie | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Iniemamocni Premiera

29paź2004

PC

31paź2004

PS2 XBOX GBA GCN

Gry podobne do Iniemamocni

Shrek 2: The Game

Madagascar

Finding Nemo

Iniemamocni to jedna z dwóch gier komputerowych (obok Iniemamocni: Rodzinka na którą nie ma mocnych), przygotowanych w oparciu o film animowany pod tym samym tytułem, firm Disney i Pixar. Koncerny te specjalizują się w produkcji filmów animowanych dla dzieci, z czego najgłośniejszymi dziełami są między innymi Gdzie jest Nemo oraz Potwory i Spółka. Opisywana tu produkcja zalicza się do gatunku zręcznościówek. Warstwa fabularna gry Iniemamocni opiera się oczywiście na filmie, naszpikowanej humorem historii o pewnej rodzinie superbohaterów. Iniemamocni mieszkają na przedmieściach i starają się wieść spokojne i ciche życie, co nie jest łatwe, gdy posiada się supermoce. Pan Iniemamocny jest supersilny, jego żona Elastyna ma elastyczne ciało, córka Wiola może stać się niewidzialna i ma zdolność tworzenia pola magnetycznego, a syn Maks jest superszybki. Przy pierwszej nadarzającej się sposobności Iniemamocni stają do walki ze złem.

W Iniemamocni możemy wcielić się w każdego z bohaterów, w zależności od własnego upodobania. Wykonując szereg misji zręcznościowych, podzielonych na kolejne etapy i poziomy (łącznie jest ich osiemnaście) na ekranie widzimy większość postaci występujących w filmie. Niejednokrotnie natykamy się również na lokacje doskonale znane z filmu, jak również na zupełnie nowe krajobrazy, zaprojektowane specjalnie na potrzeby gry. Opracowanie graficzne stoi tu na najwyższym, światowym poziomie – dzieło studia Heavy Iron łudząco przypomina produkcję kinową, co jest oczywiście niezaprzeczalnym plusem. Wartym podkreślenia elementem jest także ścieżka dźwiękowa, w całości zlokalizowana przez rodzimego wydawcę.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,7 / 10 na podstawie 862 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Iniemamocni

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Iniemamocni Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 256MB RAM
  • karta grafiki 32MB
  • 660 MB HDD
PC
PS2
XBOX
GCN
GBA