Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Synced: Off-Planet (PC)
OkładkaSynced: Off-Planet (PC)

Synced: Off-Planet PC

Multiplayerowa strzelanka TPP, opracowana przez zespół NEXT Studios i firmę Tencent. W Synced: Off-Planet trafiamy na rozległą mapę opanowaną przez hordy cybernetycznych zombie, a naszym zadaniem jest dotarcie do promu kosmicznego, który zabierze nas w bezpieczne miejsce.

Akcji | TPP | science fiction | zombie | postapokalipsa | elementy RPG | TPS | kooperacja | crafting | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Synced: Off-Planet Premiera PC

2023

producent: NEXT Studios wydawca: Tencent Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Synced: Off-Planet

World War Z

Tom Clancy's The Division 2

Anthem

Synced: Off-Planet jest strzelanką opracowaną z myślą o multiplayerowej rozgrywce. Za opracowaniem tej produkcji stoi zespół NEXT Studios, w którego portfolio można znaleźć takie tytuły, jak Iris.Fall, Bladed Fury, czy Death Coming.

Fabuła

Synced: Off-Planet przenosi nas w postapokaliptyczną przyszłość. Ludzie zdołali opanować tajniki nanotechnologii w wystarczającym stopniu, by przy jej pomocy ulepszać swoje ciała. Z czasem jednak ta obróciła się przeciwko nim, przemieniając ich w swego rodzaju cybernetyczne zombie. Miasta zaczęły upadać, a resztki cywilizacji znalazły schronienie w kosmosie. Ci, którzy zostali na Ziemi, muszą walczyć o przetrwanie, jednocześnie czekając na ratunek z nieba w postaci regularnie lądujących na powierzchni promów kosmicznych, na pokładzie których będą mogli udać się w bezpieczne miejsce... o ile uda im się przeżyć wystarczająco długo.

Mechanika

W Synced: Off-Planet akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W trakcie zabawy maksymalnie pięćdziesięciu graczy trafia na rozległą mapę, na której roi się od krwiożerczych Nano (jak określane są owe cybernetyczne zombie). Choć jednocześnie na polu bitwy może ich być ponad tysiąc, nie tylko oni stanowią niebezpieczeństwo dla ocalałych.

Gracze mogą zarówno działać w pojedynkę lub łączyć się w zespoły i współpracować, jak i rywalizować. Powodów, by zwrócili się przeciwko sobie, jest sporo – w ten sposób można wywalczyć dla siebie i swoich sojuszników lepszy ekwipunek, zdobyć więcej surowców potrzebnych do ulepszania posiadanego wyposażenia i tworzenia nowych jego elementów (w grze zaimplementowano system craftingu) oraz rozbudowy bazy, a także zapewnić sobie miejsce na wyżej wspomnianym promie. Wraz z wylądowaniem wahadłowca nadchodzi jednak moment, kiedy wszyscy zainteresowani ewakuacją muszą (przynajmniej na chwilę) zakopać topór wojenny. Prom potrzebuje bowiem nieco czasu, by mógł wystartować, a zadaniem graczy jest wówczas obrona przed hordami Nano.

W miarę postępów otrzymujemy punkty doświadczenia i zdobywamy kolejne poziomy. Po każdym awansie możemy odblokować nową umiejętność bądź ulepszyć już posiadaną, a także zyskać jeden z dostępnych perków. Na nasz potencjał bojowy wpływa również to, z jakich narzędzi mordu korzystamy. Twórcy oddają nam do dyspozycji między innymi pistolet, karabin maszynowy i snajperski, a także granaty, ładunki wybuchowe czy miny wytwarzające impuls elektromagnetyczny. Poza tym ważną rolę odgrywa możliwość tytułowej synchronizacji z grupami Nano i przejmowanie nad nimi kontroli, by wykorzystać ich obecność na własną korzyść.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika gry Synced: Off-Planet prezentuje wysoką jakość. Modele postaci i przeciwników są okraszone dużą liczbą detali, podobnie jak elementy otoczenia; dopełnieniem tego wszystkiego jest realistyczne oświetlenie.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 6.2 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Synced: Off-Planet: 18+