Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Star Wars: Force Arena (AND)
OkładkaStar Wars: Force Arena (AND)

Star Wars: Force Arena

Opracowana przez studio Netmarble z myślą o urządzeniach mobilnych sieciowa strategia bitewna, osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen. Star Wars: Force Arena pozbawiona jest spójnej warstwy fabularnej i koncentruje się przede wszystkim na wieloosobowych potyczkach PvP.

Strategiczne | science fiction | MOBA | RTS | zagraj za darmo | Star Wars

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Star Wars: Force Arena Premiera

12sty2017

iOS AND

producent: Netmarble wydawca: Netmarble Strona oficjalna

Star Wars: Force Arena to wydana na platformę AND i iOS gra bitewna PvP. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją koreańskie studio Netmarble, czyli autorzy m.in. Marvel Future Fight.

Mechanika

Zgodnie z tytułem, akcja dostępnego na mobilny system AND i iOS Star Wars: Force Arena toczy się w uniwersum Gwiezdnych wojen. Gra pozbawiona jest jakiejkolwiek warstwy fabularnej i koncentruje się na rozgrywkach wieloosobowych. Samotnie możemy jedynie nauczyć się podstawowych zasad w trybie treningowym.

Gra jest bitewną strategią rozgrywaną w czasie rzeczywistym i doprawioną elementami zainspirowanymi gatunkiem MOBA. Podczas zabawy gracz kieruje dwuosobowym oddziałem bohaterów znanych ze srebrnego ekranu oraz innych odsłon marki. W sumie dostępnych jest ponad sześćdziesiąt postaci, wśród których znajdziemy takie sławy jak Luke Skywalker, Darth Vader, Księżniczka Leia, Han Solo, Imperator Palpatine czy Ezra Bridger. Każdy z tych herosów posiada unikalne zdolności i cechy.

Możliwe są potyczki jeden na jednego lub drużynowa opcja 2v2. Starcia rozgrywają się na małych, trójwymiarowych arenach. Każda mapa ma bazy rozlokowane na przeciwstawnych krańcach i zniszczenie ich zapewnia zwycięstwo. Gracz ma pełną kontrolę nad każdy bohaterem. Te postacie potrafią jednak również przywoływać liczne jednostki sojusznicze, którymi steruje sztuczna inteligencja. Tego rodzaju oddziały materializują się wyłącznie na naszej połowie mapy.

Przygodę rozpoczynamy z garstką postaci i wraz z postępami w zabawie powoli odblokowujemy nowych bohaterów oraz ulepszamy ich umiejętności w ramach drzewek rozwoju, co pozwala dopasować podwładnych do naszego indywidualnego stylu rozgrywki.

Tryb gry: multiplayer  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 25 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Star Wars: Force Arena: 12+

iOS
AND