Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Star Wars: Force Arena (AND)

Star Wars: Force Arena

Opracowana przez studio Netmarble z myślą o urządzeniach mobilnych sieciowa strategia bitewna, osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen. Star Wars: Force Arena pozbawiona jest spójnej warstwy fabularnej i koncentruje się przede wszystkim na wieloosobowych potyczkach PvP.

Strategiczne | science fiction | MOBA | RTS | zagraj za darmo | Star Wars

Okładka Star Wars: Force Arena (AND)

producent: Netmarble

wydawca: Netmarble

Strona oficjalna

data premiery gry:

12sty2017

iOS AND

Star Wars: Force Arena to wydana na platformę AND i iOS gra bitewna PvP. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją koreańskie studio Netmarble, czyli autorzy m.in. Marvel Future Fight.

Mechanika

Zgodnie z tytułem, akcja dostępnego na mobilny system AND i iOS Star Wars: Force Arena toczy się w uniwersum Gwiezdnych wojen. Gra pozbawiona jest jakiejkolwiek warstwy fabularnej i koncentruje się na rozgrywkach wieloosobowych. Samotnie możemy jedynie nauczyć się podstawowych zasad w trybie treningowym.

Gra jest bitewną strategią rozgrywaną w czasie rzeczywistym i doprawioną elementami zainspirowanymi gatunkiem MOBA. Podczas zabawy gracz kieruje dwuosobowym oddziałem bohaterów znanych ze srebrnego ekranu oraz innych odsłon marki. W sumie dostępnych jest ponad sześćdziesiąt postaci, wśród których znajdziemy takie sławy jak Luke Skywalker, Darth Vader, Księżniczka Leia, Han Solo, Imperator Palpatine czy Ezra Bridger. Każdy z tych herosów posiada unikalne zdolności i cechy.

Możliwe są potyczki jeden na jednego lub drużynowa opcja 2v2. Starcia rozgrywają się na małych, trójwymiarowych arenach. Każda mapa ma bazy rozlokowane na przeciwstawnych krańcach i zniszczenie ich zapewnia zwycięstwo. Gracz ma pełną kontrolę nad każdy bohaterem. Te postacie potrafią jednak również przywoływać liczne jednostki sojusznicze, którymi steruje sztuczna inteligencja. Tego rodzaju oddziały materializują się wyłącznie na naszej połowie mapy.

Przygodę rozpoczynamy z garstką postaci i wraz z postępami w zabawie powoli odblokowujemy nowych bohaterów oraz ulepszamy ich umiejętności w ramach drzewek rozwoju, co pozwala dopasować podwładnych do naszego indywidualnego stylu rozgrywki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Star Wars: Force Arena

12+

Star Wars: Force Arena - premiera mobilnej gry PvP z elementami MOBA
Star Wars: Force Arena - premiera mobilnej gry PvP z elementami MOBA

wiadomość13 stycznia 2017

Studio Netmarble wypuściło mobilne Star Wars: Force Arena, czyli sieciową grę bitewną PvP z elementami MOBA, która pozwala pokierować najsłynniejszymi postaciami z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Star Wars: Force Arena - nadchodzi mobilna MOBA w świecie Gwiezdnych wojen
Star Wars: Force Arena - nadchodzi mobilna MOBA w świecie Gwiezdnych wojen

wiadomość21 listopada 2016

Studio Netmarble zapowiedziało Star Wars: Force Arena, czyli mobilną grę bitewną PvP w realiach Gwiezdnych wojen, której mechanizmy rozgrywki zainspirowane zostały przebojowym Clash Royale.

iOS
AND