Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka SpellForce 2: Demons Of The Past (PC)
OkładkaSpellForce 2: Demons Of The Past (PC)

SpellForce 2: Demons Of The Past PC

Kolejne samodzielne rozszerzenie do łączącej elementy RPG i strategii gry SpellForce 2, wydanej w 2006 roku. Opracowany prze studio Mind Over Matter dodatek kontynuuje wątki fabularne, zapoczątkowane w dwóch poprzednich rozszerzeniach.

To jest dodatek do gry SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen.

Strategiczne | fantasy | RTS | elementy RPG

SpellForce 2: Demons Of The Past Premiera PC

16stycznia2014

producent: Mind Over Matter Studios wydawca: THQ Nordic / Nordic Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do SpellForce 2: Demons Of The Past

Heroes of Might and Magic V

Disciples III: Odrodzenie

Etherlords II

SpellForce 2: Demons Of The Past to ostatnie rozszerzenie do gry SpellForce 2 z 2006 roku. Tytuł całkowicie kończy zapoczątkowaną wcześniej historię, która opowiada o zmaganiach mieszkańców świata Eo z mrocznymi siłami.

Produkcja kontynuuje opowieść z drugiego dodatku Faith in Destiny. Zazhut został uwolniony, więc mieszkańcy Eo znowu znajdują się w zagrożeniu. Dodatkowo siły Shaikan zostały zdziesiątkowane i to od gracza zależy przyszłość świata. Na szczęście kierujemy Starszym Shaikanem, który nie zamierza łatwo złożyć broni.

Gracz podczas swoich zmagań z siłami zła napotyka na starych znajomych i spotkane wcześniej postacie, a także poznaje zupełnie nowych osobników. Twórcy przygotowali ponad 50 misji głównych i zadania poboczne, co przekłada się na około 25 godzin rozgrywki w fantastycznej krainie. Ta otrzymała 5 nowych światów, które możemy zwiedzać zarówno samemu, jak i w czasie współpracy (LAN i Internet).

Dodatkowo zatroszczono się o nowe bronie, przedmioty i czary jeszcze bardziej urozmaicające gameplay. Oprócz tego można wybierać pomiędzy klasami postaci, wśród których znajdziemy przedstawicieli Pact, Shaikan oraz Undead.

Rozgrywka nie zmieniał się w porównaniu do pierwowzoru, będąc połączeniem gry strategicznej z produkcją RPG. Demons Of The Past jest samodzielnym rozszerzeniem, co oznacza, że do działa nie wymaga podstawowej wersji SpellForce 2.

Oprawa graficzna została znacznie ulepszona, dzięki czemu na ekranie oglądamy między innymi lepsze efekty świetlne. Do tego deweloperzy skupili się na przywiązaniu do szczegółów, oferując chociażby ładniejszą trawę, drzewa liście czy też realistycznie zachowujące się cienie.

Ostatnia modyfikacja 11 lipca 2015

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 88 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.4 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI SpellForce 2: Demons Of The Past

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

SpellForce 2: Demons Of The Past Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
  • 4 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7/8