Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCANDiOSWP
Okładka Sniper Fury (PC)

Sniper Fury

Opracowana przez uznaną firmę Gameloft mobilna strzelanina FPS, korzystająca z typowego modelu darmowego z mikropłatnościami.

Akcji | FPP | zagraj za darmo | FPS | multiplayer

Okładka Sniper Fury (PC)

producent: Gameloft

wydawca: Gameloft

Strona oficjalna

data premiery gry:

3gru2015

iOS AND WP

13cze2017

PC

Sniper Fury to FPS wydany między innymi na platformę PC, AND itd.. Produkcja jest dystrybuowana w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play), a opracowało ją studio Gameloft, znane z popularnych na urządzeniach mobilnych pozycji pokroju Modern Combat 5: Blackout, Brothers in Arms 3: Sons of War czy Dungeon Hunter 5.

Fabuła

Akcja wydanego na platformę PC, AND itd. Sniper Fury toczy się w niedalekiej przyszłości. Zmiany technologiczne oraz geopolityczne sprawiły, że stare metody prowadzenia konfliktów powoli odchodzą do lamusa. Kraje, organizacje i korporacje zaczęły preferować korzystanie z usług specjalistów potrafiących z chirurgiczną precyzją wyeliminować konkretne cele. Gracze wcielają się w jednego z takich zawodowców, który w pracy korzysta głównie z karabinów snajperskich.

Mechanika

W Sniper Fury akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Rozgrywka koncentruje się na mechanizmach snajperskich i większość celów gracz musi eliminować z dużych dystansów. Niemniej, oddany do naszej dyspozycji arsenał obejmuje też karabiny maszynowe czy choćby działka obrotowe; broń można też ulepszać i dostosowywać jej wygląd do indywidualnych preferencji przy pomocy komponentów zdobywanych w toku zmagań. Podczas zabawy pomagamy sobie, robiąc użytek szereg lekko futurystycznych gadżetów; wśród nich znajdziemy między innymi urządzenie wykrywające wszystkich ludzi w najbliższej okolicy oraz stymulanty przyśpieszające refleks do nadnaturalnych poziomów.

Tryby gry

Oprócz ponad stu trzydziestu misji rozgrywanych w pojedynkę, wydane na platformę PC, AND itd. Sniper Fury posiada szereg multiplayerowych wariantów rozgrywki, opartych na zasadach PvP. Gracze mogą też tworzyć klany i wspólnie rozbudowywać swoją bazę wypadową, co z kolei pozwala na odblokowanie rozmaitych perków.

Kwestie techniczne

Sniper Fury działa w oparciu o udoskonaloną technologię, która napędza mobilne Modern Combat 5: Blackout. Choć na smartfonach i tabletach trójwymiarowa grafika tej produkcji może robić wrażenie, na pecetach prezentuje stosunkowo niski poziom wykonania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe Sniper Fury

12+

Wymagania sprzętowe Sniper Fury

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 10
Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.9 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8500 GT lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7 SP1

Sniper Fury - snajperska strzelanka od Gameloftu debiutuje na rynku
Sniper Fury - snajperska strzelanka od Gameloftu debiutuje na rynku

wiadomość3 grudnia 2015

Na smartfonach i tabletach z Androidem oraz iOS-em zadebiutowała opracowana przez firmę Gameloft mobilna strzelanina snajperska Sniper Fury. Produkcja, w której zajmujemy się cichą eliminacją celów, została wydana w modelu darmowym z mikropłatnościami.

Sniper Fury ma być najładniejszym mobilnym FPS-em w historii
Sniper Fury ma być najładniejszym mobilnym FPS-em w historii

wiadomość4 listopada 2015

Zespół Gameloft pracuje nad strzelanką Sniper Fury. Według autorów będzie to najładniejszy FPS, jaki kiedykolwiek trafił na rynek mobilny.

iOS
AND
WP
PC