Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOSAND
Okładka Sniper X with Jason Statham (iOS)

Sniper X with Jason Statham

Mobilna gra snajperska od firmy Glu Mobile, której główną atrakcją jest udział znanego aktora kina akcji Jasona Stathama.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | FPS | strzelanki

Okładka Sniper X with Jason Statham (iOS)

producent: Glu Mobile

wydawca: Glu Mobile

Strona oficjalna

data premiery gry:

20paź2015

iOS

21paź2015

AND

Sniper X with Jason Statham na platformę AND i iOS to kolejna produkcja od firmy Glu Mobile, znanej z takich hitów jak Kim Kardashian: Hollywood, Mission: Impossible - Rogue Nation czy też James Bond: World of Espionage. Tym razem mamy do czynienia z pierwszoosobową strzelanką, w której jedną z głównych atrakcji jest występ słynnego aktora kina akcji Jasona Stathama. Towarzyszy nam on podczas zabawy, zagrzewając do boju, wydając polecenia itd. Produkcja wykorzystuje model biznesowy free-to-play z systemem mikropłatności. Podczas rozgrywki możemy inwestować pieniądze np. w ulepszenia broni.

Fabuła

Historia opowiadana w Sniper X with Jason Statham nie ma większego znaczenia, ale należy zaznaczyć, że deweloperzy dali graczom powód do strzelania. Podczas zabawy wcielamy się w Snipera X należącego do elitarnej, paramilitarnej organizacji SPEAR, której zadaniem jest walka z terrorystami w bardzo trudnych warunkach, które uniemożliwiają działanie normalnym siłom wojskowym.

Mechanika

Sniper X with Jason Statham na platformę AND i iOS to strzelanka, w której naszym jedynym zadaniem jest oddawanie celnych strzałów w kierunku znajdujących się na planszy wrogów. Czasami są to terroryści, innym razem drony czy wrogie pojazdy. Po rozpoczęciu misji przystawiamy celownik do oka, przybliżając albo oddalając widok. Po namierzeniu celu pociągamy za spust, ewentualnie uruchamiamy tryb skupienia, w którym czas na chwilę zwalnia, a strzelec staje się spokojniejszy i nie porusza nerwowo bronią. Zazwyczaj na kolejnych poziomach znajduje się kilku wrogów, więc trzeba dość szybko eliminować cele, by nie zostać samemu trafionym. Nagrodą są nie tylko wirtualne pieniądze i doświadczenie, ale także efektowne animacje, ukazujące w zwolnionym tempie kulę przeszywającą ciało terrorysty. Ponadto podczas zabawy zdobywamy nowe bronie, przydające się w różnych sytuacjach, np. strzelbę, która sprawdza się lepiej niż karabin snajperski w trakcie nalotu dronów.

Kwestie techniczne

Tytuł w wersji na platformę AND i iOS oferuje wysokiej jakości oprawę graficzną 3D. Co prawda, przeciwnicy to armia klonów, a w przybliżeniu rzuca się w oczy ich ogólna kanciastość, ale to niewielkie braki, nadrabiane chociażby niezłymi efektami specjalnymi.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Sniper X with Jason Statham

Wymagania wiekowe Sniper X with Jason Statham

18+

Wymagania sprzętowe Sniper X with Jason Statham

Apple iOS

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

AND
iOS