Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDPSViOS
Okładka Run Sackboy! Run! (iOS)

Run Sackboy! Run!

Run Sackboy! Run!, to oparta na modelu free-to-play platformówka typu endless runner. Kierujemy w niej szmacianym lalkami pędzącymi w prawą stronę ekranu. Zabawa polega na omijaniu przeszkód, eliminowaniu wrogów i zbieraniu przedmiotów.

Zręcznościowe | platformówki | funkcje cross-platform | auto-runner

Okładka Run Sackboy! Run! (iOS)

data premiery gry:

29paź2014

iOS

1gru2014

AND

31mar2015

PSV

Run Sackboy! Run!, to platformówka typu endless runner, stanowiąca grę poboczną w stosunku do konsolowego cyklu LittleBigPlanet. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i wyprodukowało ją studio PlayStation Mobile, będące wewnętrznym zespołem deweloperskim firmy Sony.

W grze kierujemy tytułowymi szmacianymi lalkami, które automatycznie pędzą w prawą stronę ekranu. Naszym zadaniem jest aktywowanie poprzez gesty różnych akcji, takich jak np. skok czy wślizg. Plansze wypełnione są przeszkodami i pułapkami, których musimy unikać. Nie brakuje także wrogów i sposobem na ich wyeliminowanie jest oczywiście wskoczenie nim na głowę. Wszystko to musimy wykonywać szybko i sprawnie, gdyż za lalką podąża mechaniczna bestia i jeśli zbytnio zwolnimy, to dorwie nas i rozerwie na strzępy.

W trakcie zabawy mamy okazje odwiedzić trzy lokacje doskonale znane fanom cyklu: The Gardens (ogrody), The Canyons (kaniony) oraz krainę Avalonia. Podczas eksplorowania świata Run SackBoy! Run! zbieramy specjalne bąbelki, za które kupujemy potem dodatkowe stroje zapewniające bonusy do zdobywanych wyników punktowych. Nie zabrakło również przedmiotów pozwalających na krótkotrwałe aktywacje umiejętności specjalnych. O brak nudy dba system misji, regularnie przydzielający nowe zlecenia. Ponadto istnieje możliwość rzucania wyzwań innym użytkownikom i konkurowania z nimi w ramach sieciowych rankingów.

Jak na endless runnera przystało, w Run Sackboy! Run! nie da się właściwie wygrać. Poziomy generowane są losowo i nie mają końca. Prędzej czy później każdy popełnia o jeden błąd za dużo, kończąc tym samym bieg szmacianki. Cała zabawa polega więc na osiąganiu jak najwyższych wyników punktowych oraz próbach bicia rekordów własnych i tych wypracowanych przez pozostałych użytkowników.

Run Sackboy! Run! zostało ściśle zintegrowane z dostępną na PlayStation 3 i PlayStation 4 trzecią odsłoną cyklu LittleBigPlanet – sukcesy na urządzeniach mobilnych pozwalają nam uzyskać dostęp do nowej zawartości na konsolach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Run Sackboy! Run!

Klasyfikacja PEGI Run Sackboy! Run!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Run Sackboy! Run! wbiegło na Google Play
Run Sackboy! Run! wbiegło na Google Play

wiadomość2 grudnia 2014

W usłudze Google Play zadebiutowała androidowa wersja Run Sackboy! Run!, czyli platformówki typu endless runner stanowiącej grę poboczną w stosunku do konsolowego cyklu LittleBigPlanet.

Run Sackboy! Run! – mobilna odsłona LittieBigPlanet trafiła na iOS
Run Sackboy! Run! – mobilna odsłona LittieBigPlanet trafiła na iOS

wiadomość2 listopada 2014

W usłudze App Store zadebiutowała gra Run Sackboy! Run!, czyli platformówka typu endless runner, stanowiąca produkcję poboczną w stosunku do konsolowej serii LittleBigPlanet.

Nadbiega Run SackBoy! Run! – mobilny endless runner osadzony w realiach serii LittleBigPlanet
Nadbiega Run SackBoy! Run! – mobilny endless runner osadzony w realiach serii LittleBigPlanet

wiadomość8 września 2014

Firma Sony zapowiedziała Run SackBoy! Run!, czyli endless runnera osadzonego w realiach cyklu LittleBigPlanet. Gra zmierza na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android oraz na konsolę przenośną PlayStation Vita.

iOS
AND
PSV