Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Populous: The Promised Lands (PC)

Populous: The Promised Lands PC

Oficjalny dodatek do gry Populous studia Bullfrog, wprowadzający do rozgrywki pięć zupełnie nowych scenerii: Block Land, Silly Land, Wild West, Bit Plains oraz Revolution Francaise, a także 500 nowych map do zabawy w trybie Conquest.

To jest dodatek do gry Populous.

Strategiczne | widok izometryczny | zabawa w boga

PC Windows
Okładka Populous: The Promised Lands (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

31grudnia1989

Populous: The Promised Lands to oficjalny dodatek do gry strategicznej Populous, wydanej przez firmę Electronic Arts w 1989 roku i będącej pierwszym większym sukcesem brytyjskiego studia Bullfrog, założonego dwa lata wcześniej przez Lesa Edgara i Petera Molyneux.

Dodatek nie wprowadza żadnych zmian zarówno w oprawie, jak i mechanice gry macierzystej, koncentrując się w całości na zupełnie nowej zawartości, pozwalającej wydatnie przedłużyć czas, spędzony na zabawie w boga. Dzięki The Promised Lands możemy udowodnić swoje boskie przeznaczenie w pięciu całkiem nowych sceneriach, takich jak Block Land, Silly Land, Wild West, Bit Plains oraz Revolution Francaise, w których za pomocą funkcjonalnego edytora możemy tworzyć własne mapy i scenariusze. To jednak nie wszystko, gdyż prócz tego otrzymujemy aż pięćset zróżnicowanych map do zabawy w trybie Conquest.

W 1989 roku do gry Populous ukazało się jeszcze jedno rozszerzenie o nazwie The Final Frontier, przenoszące rozgrywkę w realia science-fiction, na powierzchnię zupełnie innej planety. Dodatek ten udostępniono jednak wyłącznie posiadaczom komputerów Amiga oraz Atari ST.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1 - 2  

Wymagania wiekowe Populous: The Promised Lands

odpowiednia dla każdego wieku