Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS4PCSwitchXONE
Okładka Offroad Racing: Buggy X ATV X Moto (PS4)
OkładkaOffroad Racing: Buggy X ATV X Moto (PS4)

Offroad Racing: Buggy X ATV X Moto

Offroad Racing: Buggy X ATV X Moto

Gra poświęcona rajdom terenowym, w której walczymy o zwycięstwo, zasiadając za kierownicą quada, buggy lub motocykla. W Offroad Racing można grać w pojedynkę lub bawić się z innymi graczami, w ramach lokalnego albo internetowego trybu multiplayer.

Wyścigi | samochodowe | off-road | motocyklowe | motocross | na 2 osoby | quady | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Offroad Racing: Buggy X ATV X Moto Premiera

19gru2019

PC Switch

24sty2020

PS4

4lut2020

XONE

Gry podobne do Offroad Racing: Buggy X ATV X Moto

DiRT 4

MX vs ATV All Out

Baja: Edge of Control HD

Offroad Racing jest grą wyścigową poświęconą tytułowemu off-roadowi. Produkcja została opracowana przez zespoły Artefacts Studio (w jego portfolio można znaleźć między innymi takie pozycje, jak Moto Racer 4, ATV Drift & Tricks czy Garfield Kart: Furious Racing) i OSome Studio (autorów gier White Night i Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir), a jej wydaniem zajęła się firma Microids.

Mechanika

W Offroad Racing bierzemy udział w walce o zwycięstwo na off-roadowych trasach pełnych błota, piasku i przeszkód terenowych. Produkcja pozwala nam zasiąść za sterami trzech typów pojazdów. Do naszej dyspozycji oddano motocykle, przystosowane do jazdy w trudnym terenie samochody typu buggy, a także quady. Wygląd poszczególnych maszyn możemy dostosować do indywidualnych preferencji, podobnie jak aparycję zawodnika, w którego się wcielamy.

Model jazdy jest zręcznościowy i stawia na widowiskowe pokonywanie kolejnych tras, driftowanie na zakrętach oraz oddawanie dalekich skoków. Oprócz miejsca, które zajmujemy przekraczając linię mety, ważny jest również styl, w jakim przejedziemy dany wyścig. Nasze poczynania są bowiem na bieżąco oceniane, a punkty otrzymujemy między innymi za jazdę quadem na dwóch kołach, miękkie lądowanie po skoku czy choćby osiąganie zawrotnych prędkości.

Tryby gry

Offroad Racing pozwala na zabawę w pojedynkę lub na multiplayerową rozgrywkę przez Internet albo na podzielonym ekranie. W pierwszym przypadku na graczy czeka pięć trybów gry pozwalających na rozegranie pojedynczego wyścigu lub całego sezonu bądź przejechanie jednego okrążenia, sprawdzenie swoich sił w próbach czasowych, a także zawalczenie o zwycięstwo w mistrzostwach. Z innymi graczami możemy natomiast stanąć w szranki w czterech specjalnie przygotowanych modułach, czyli Last Man Riding, King of the Road, Hunter oraz Golden Helmet.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna gry Offroad Racing prezentuje umiarkowanie przyzwoity poziom. Modele pojazdów nie zachwycają szczegółowością, podobnie jak wygląd zawodników, w których się wcielamy; podobać się mogą za to zróżnicowane projekty tras. Zabawa toczy się przy akompaniamencie rockowego soundtracku zagrzewającego do walki o zwycięstwo.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Offroad Racing: Buggy X ATV X Moto

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Offroad Racing: Buggy X ATV X Moto Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo E6550 2.33 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza
  • 12 GB HDD
  • Windows 7/8/10
PC
Switch
XONE
PS4