Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS4XONEPC
Okładka ATV Drift & Tricks (PS4)
OkładkaATV Drift & Tricks (PS4)

ATV Drift & Tricks

ATV Drift & Tricks to przygotowana przez Artefacts Studio gra pozwalająca na ściganie się quadami. Za wydanie produkcji odpowiada firma Microids.

Wyścigi | off-road | elementy zręcznościowe | quady | PlayStation VR

ATV Drift & Tricks Premiera

26paź2017

PS4

14lis2017

PC

20lis2018

XONE

Gry podobne do ATV Drift & Tricks

RIDE

Motorcycle Club

ATV Renegades

ATV Drift & Tricks to przygotowana przez Artefacts Studio gra pozwalająca na ściganie się quadami. Za wydanie produkcji odpowiada firma Microids.

Mechanika

ATV Drift & Tricks na platformie PC i PS4 to klasyczna, zręcznościowa grą wyścigowa. Gracze mogą ścigać się samotnie, stając naprzeciw kierowców sterowanych przez komputer, albo też spróbować swoich sił w rywalizacji z innymi ludźmi. W ramach rozbudowanego, obejmującego 8 wariantów trybu wieloosobowego równocześnie ścigać może się maksymalnie 10 graczy.

ATV Drift & Tricks oferuje szeroki wachlarz zróżnicowanych map. Naszym quadem możemy poszaleć m.in. na pustyniach, w lasach, górach, oazach, w pobliżu rzek lub jezior. W czasie każdego wyścigu, poza wyprzedzaniem rywali, mamy również możliwość wykonywania wyzwań, bardzo często powiązanych z oferowanym przez grę, rozbudowanym systemem trików i akrobacji powietrznych.

Kwestie techniczne

Gra ATV Drift & Tricks posiada trójwymiarową oprawę graficzną, która może się podobać. Trasy są solidnie wykonane i bogate w detale, a systemy oświetlenia i pogody wzbogacają wrażenia płynące z obcowania z tym tytułem. Nie zawodzą również modele pojazdów i kierowców. Omawiana produkcja wspiera PlayStation VR.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-10  

Klasyfikacja PEGI ATV Drift & Tricks

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
PC
PS4
XONE