Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

O psach

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce o psach.

PC
PC Windows7
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 4
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 23
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S
Microsoft XBOX ONE
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii4 Nintendo DS8
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance2
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

o psach
Dogz 5
Dogz 5

Symulacje 13 stycznia 2003

Psiaki (Dogz) to wirtualne zwierzaki, które żyją w Twoim komputerze. Tak, jak prawdziwe zwierzęta, potrzebują kogoś, kto będzie o nie dbał, bawił się z nimi, częstował je smakołykami, czy też przebierał je.

PC

Dogz 2
Dogz 2

Symulacje 9 marca 2007

Kontynuacja cieszącej się dużą popularnością gry familijnej. Sprawujemy opiekę nad tytułowym czworonogiem, przygotowując odpowiednie pożywienie, wychodząc ze zwierzakiem na spacerzy, czy wreszcie kupując dodatkowe przedmioty.

GBA

Pies Ciapek
Pies Ciapek

Akcji 18 października 2005

Pies Ciapek to pozycja przeznaczona dla najmłodszych graczy, w której mogą oni wcielić się w rolę sympatycznego, tytułowego zwierzaka. Ciapek ma nie lada kłopot – pewnego dnia podczas zabawy zapędził się w las i zgubił się, a teraz musi odnaleźć drogę do domu.

PC

Dogz (2006)
Dogz (2006)

Symulacje 14 listopada 2006

Dogz to przygotowana przez studio deweloperskie MTO gra symulacyjna z elementami edukacyjnymi, w której gracze mają okazję zatroszczyć się o wirtualnego psa. Do zadań opiekuna należy m.in. zaspokajanie rozmaitych potrzeb zwierzęcia, ale także nauka podstaw tresury. Dodatkowym elementem zabawy są pokazy psów, w których zdobyć można pieniądze na zakup nowych zabawek dla swojego pupila.

PCNDS

Dog's Life
Dog's Life

Akcji 31 października 2003

Dog's Life studia Frontier Developments to kolejna gra z gatunku zręcznościówek. Tym, co ją wyróżnia, jest postać, w którą wcielają się gracze – pies. Odgrywając rolę największego przyjaciela człowieka wykonujemy szereg czynności, właściwych tym sympatycznym czworonogom: szczekamy, węszymy, uganiamy się za innymi zwierzakami etc.

PS2

Petz Sports: Dog Playground
Petz Sports: Dog Playground

Sportowe 4 listopada 2008

Przygarniamy sympatycznego czworonoga, wybierając pomiędzy osiemnastoma rasami psów. Bawimy się z nowym pupilem, a także wystawiamy go do zawodów sportowych celem zdobycia cennych nagród.

Wii

Dogz 2
Dogz 2

Symulacje 12 października 2007

Dogz 2 to druga odsłona cieszącej się sporą popularnością serii gier familijnych. Gracze ponownie mają okazję zaopiekować się wirtualnymi psiakami. Do ich obowiązków należy m.in. zaspokajanie rozmaitych potrzeb czworonoga oraz szkolenie jego umiejętności. Deweloperzy z firmy Ubisoft zadbali o szeroki wachlarz dostępnych ras, a w wersji pecetowej wprowadzili również możliwość tworzenia różnych fantastycznych zwierzaków.

PCPS2WiiNDS

Petz: Psi Plac Zabaw
Petz: Psi Plac Zabaw

Zręcznościowe 5 lutego 2010

Edukacyjna gra towarzyska, w której wcielamy się w opiekuna szczeniaczka. Możemy przygarnąć pieska spodśród kilkunastu dostępnych ras, a następnie bawić się z nim, tresować i pielęgnować przez szereg rozmaitych zadań. Produkcja zawiera mnóstwo funkcji, w postaci psiego fryzjera czy strojów dla pupila. Dostępny jest również tryb wieloosobowy, w którym rozgrywane są wystawy i konkursy.

PC

Hotel for Dogs
Hotel for Dogs

Towarzyskie 6 stycznia 2009

Hotel for Dogs to produkcja oparta na filmie o tym samym tytule. Staramy się uczynić z opuszczonego hotelu prawdziwy raj dla psów, zaspakajając wszelkie ich potrzeby.

PCWiiNDS

Dogz 4
Dogz 4

Logiczne 5 listopada 1999

Czwarta wersja popularnej symulacji życia z serii Petz, w której wychowujemy i tresujemy pieski, najlepszych przyjaciół człowieka, przemierzając z nimi różnorodne krainy na terenie całego świata.

PC

Nintendogs: Chihuahua & Friends
Nintendogs: Chihuahua & Friends

Symulacje 22 sierpnia 2005

Nintendogs: Chihuahua & Friends to kolejna gra, zaprojektowana przez najsłynniejszego elektroniczno-rozrywkowego wizjonera z japońskiej korporacji Nintendo, czyli Shigeru Miyamoto (twórca np. postaci hydraulika Mario oraz serii The Legend of Zelda). Niniejsza pozycja jest swoistą symulacją hodowania psa, osiągalną wyłącznie dla posiadaczy kieszonkowej konsoli DS.

NDS

Dogz
Dogz

Symulacje 17 listopada 2005

Dogz to kolejna edycja popularnej serii gier symulacyjnych. Istotą rozgrywki jest odpowiedzialny nadzór nad życiem wirtualnego psa, co być może doprowadzi do sprawdzenia się w roli takiego opiekuna w rzeczywistości. Niemniej, tytuł ten ma przede wszystkim za zadanie dobrze bawić i wytworzyć nić przyjaźni między użytkownikiem, a jego podopiecznym.

GBA

Cesar Millan's Dog Whisperer
Cesar Millan's Dog Whisperer

Logiczne 14 października 2008

Gra o charakterze edukacyjnym. Wcielamy się w postać ucznia tytułowego trenera psów, poznając typowe zachowania czworonogów poprzez rozwiązywanie zlecanych zadań.

PCNDS

The Dog Island
The Dog Island

Akcji 18 kwietnia 2008

The Dog Island to przygodowa gra akcji, wykorzystująca licencję znanej wielbicielom psów kolekcji naklejek i broszur ze zdjęciami szczeniaków.

PS2Wii

Nintendogs: Dachshund & Friends
Nintendogs: Dachshund & Friends

Symulacje 22 sierpnia 2005

Nintendogs: Dachshund & Friends to kolejna gra, zaprojektowana przez najsłynniejszego elektroniczno-rozrywkowego wizjonera z japońskiej korporacji Nintendo, czyli Shigeru Miyamoto (twórca np. postaci hydraulika Mario oraz serii The Legend of Zelda). Niniejsza pozycja jest swoistą symulacją hodowania psa, osiągalną wyłącznie dla posiadaczy kieszonkowej konsoli DS.

NDS

Nintendogs: Lab & Friends
Nintendogs: Lab & Friends

Symulacje 22 sierpnia 2005

Nintendogs: Lab & Friends to kolejna gra, zaprojektowana przez najsłynniejszego elektroniczno-rozrywkowego wizjonera z japońskiej korporacji Nintendo, czyli Shigeru Miyamoto (twórca np. postaci hydraulika Mario oraz serii The Legend of Zelda). Niniejsza pozycja jest swoistą symulacją hodowania psa, osiągalną wyłącznie dla posiadaczy kieszonkowej konsoli DS.

NDS

Working Dawgs: Rivet Retriever
Working Dawgs: Rivet Retriever

Zręcznościowe 18 kwietnia 2013

Tradycyjna side-scrollowana platformówka 3D, której głównym bohaterem jest pracujący na budowie humanoidalny pies. Celem zabawy jest zbieranie nitów i unikanie różnych pułapek na kolejnych planszach.

NDS