Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDSPC
Okładka Cesar Millan's Dog Whisperer (NDS)
OkładkaCesar Millan's Dog Whisperer (NDS)

Cesar Millan's Dog Whisperer

Gra o charakterze edukacyjnym. Wcielamy się w postać ucznia tytułowego trenera psów, poznając typowe zachowania czworonogów poprzez rozwiązywanie zlecanych zadań.

Logiczne | edukacyjne | o psach

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cesar Millan's Dog Whisperer Premiera

14paź2008

PC NDS

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft

Gry podobne do Cesar Millan's Dog Whisperer

Dogz (2006)

Petz: Dogz 2

Nintendogs: Chihuahua & Friends

Cesar Millan's Dog Whisperer to produkt o charakterze edukacyjnym, opracowany z myślą o właścicielach psów. Ogólnym założeniem gry jest zapoznanie miłośników czworonogów z najpopularniejszymi technikami szkolenia psów oraz z właściwym rozpoznawaniem zachowań swoich podopiecznych.

Omawiany produkt porusza około czterdzieści najpopularniejszych kwestii występujących w tresurze, a zawarte w grze informacje przygotowano w ścisłej współpracy z meksykańczykiem Cesarem Millanem. Mężczyzna ten jest jednym z bardziej cenionych trenerów psów na świecie, a także prowadzi program telewizyjny Dog Whisperer emitowany przez stację National Geographic Channel.

W trakcie właściwej rozgrywki gracz wciela się w postać niedoświadczonego jeszcze ucznia Cesara. Uczestnicząc w kolejnych lekcjach nabywa się zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. W tym drugim przypadku można liczyć na konieczność rozwiązywania proponowanych przez grę problemów, wchodząc w interakcje z pojawiającymi się na ekranie zwierzakami. Sympatyczne czworonogi opisane są kilkoma ważnymi współczynnikami, takimi jak posłuszeństwo, czy chęć do zabawy. Ważną rolę odgrywa także obserwowanie ich reakcji na podejmowane działania.

Producent bardzo duży nacisk położył na maksymalne uproszczenie interfejsu użytkownika. Wersja przeznaczona na komputery osobiste w całości obsługiwana jest z użyciem myszy. W taki właśnie sposób wydaje się zwierzakom polecenia czy otwiera okna menu. Warto zauważyć, że gra prezentuje się zdecydowanie lepiej od swojego odpowiednika na przenośnej konsoli Nintendo DS, co widać między innymi na przykładzie jakości wykonania czworonogów.

Ostatnia modyfikacja 25 marca 2015

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 2,4 / 10 na podstawie 38 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Cesar Millan's Dog Whisperer: Odpowiednia dla każdego wieku.

Cesar Millan's Dog Whisperer Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP
NDS
PC