Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Mushroom Wars: Space! (AND)
OkładkaMushroom Wars: Space! (AND)

Mushroom Wars: Space!

Nieskomplikowana strategia czasu rzeczywistego od studia Zillion Whales, przeznaczona na platformy mobilne. Zadaniem gracza w Mushroom Wars: Space! jest poprowadzenie Grzybowych Ludzi do zwycięstwa w przestrzeni kosmicznej.

Strategiczne | RTS | 2D | elementy zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mushroom Wars: Space! Premiera

19gru2014

iOS

22sty2015

AND

Mushroom Wars: Space! to strategia czasu rzeczywistego stworzona przez studio Zillion Whales, w którą pogramy m.in. na platformach z Androidem. Powracamy w niej do świata znanego z gry Mushroom Wars, dostępnej na urządzenia mobilne od 2013 roku.

Tym razem zadaniem gracza jest poprowadzenie Grzybowych Ludzi do zwycięstwa w przestrzeni kosmicznej. Nasi podopieczni używają nowatorskich technologii, aby przemieszczać się między planetami – w trakcie ich zwiedzania spotykamy obce formy życia i toczymy z nimi dynamiczne bitwy, oparte o ciekawy system walki. Na graczy czeka 58 dynamicznych misji, w trakcie których ich zadaniem jest przechwycenie budynków przeciwnika, zwiększenie liczebności armii i przejęcie kontroli na jak największym terytorium.

Sposób gry zasadniczo się nie zmienił w stosunku do pierwszej części – nadal przemieszczamy nasze oddziały, rozbudowujemy bazy i konstruujemy struktury ofensywne oraz obronne. Twórcy nie zapomnieli jednak o wprowadzeniu pewnych urozmaiceń, poza samą zmianą miejsca akcji na przestrzeń kosmiczną. Pojawiają się m.in. nowe budowle oraz umiejętności, znajdziemy też kolejne interaktywne obiekty (jak Pierścień Ognia), a walki toczymy na dotąd nieznanych, zróżnicowanych planszach.

W grze dostępny jest tryb multiplayer, dzięki któremu czterech graczy może się zmierzyć na blisko 30 mapach. W trakcie tych starć można zdobyć unikalne przedmioty, które pozwalają na stworzenie całej gamy aktywnych i pasywnych zaklęć. Możliwa jest gra w trybie PvP oraz uczestnictwo w turniejach. Grafika jest prosta, kolorowa i mocno bajkowa. Zarówno postacie, jak i wygląd pola walki zostały przedstawione w dwóch wymiarach, a całość potraktowano ze znaczną dawką humoru.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Mushroom Wars: Space!: 12+

iOS
AND