Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 14 lipca 2015, 11:42

autor: Jiker

Mushroom Wars: Space! – dynamiczny RTS dostępny na urządzeniach z Androidem

Studio Zillion Whales udostępniło w Polsce grę strategiczną Mushroom Wars: Space!. Kontynuacja udanej produkcji z 2013 roku przenosi akcję z lasu w przestrzeń kosmiczną. Tytuł jest oferowany w modelu free-to-play.

Z kilkumiesięcznym opóźnieniem, w naszym kraju zadebiutowała androidowa wersja gry Mushroom Wars: Space! – kontynuacja udanej strategii czasu rzeczywistego z 2013 roku. Tytuł brytyjskiego studia Zillion Whales został udostępniony na smartfonach i tabletach z Androidem w modelu darmowym z opcjonalnymi mikrotpłatnościami.

W grze śledzimy dalsze losy Grzybowych Ludzi. Po przywróceniu porządku w lesie, waleczne plemię wyruszyło na podbój przestrzeni kosmicznej. Robiąc użytek z nowatorskich technologii, Grzybowi Ludzie odwiedzają kolejne planety i asteroidy, na terenie których toczą dynamiczne, strategiczne bitwy z obcymi formami życia.

Kampania fabularna została podzielona na około pięćdziesiąt starć. Bitwy polegają na przemieszczaniu oddziałów, zwiększaniu ich liczebności, rozbudowywaniu bazy, czyli konstruowaniu struktur ofensywnych oraz obronnych, a także przejmowaniu kontroli nad kolejnymi terytoriami. Oczywiście w kontynuacji nie zabrakło nowości pokroju budowli, umiejętności czy interaktywnych obiektów na mapach, ale trzon rozgrywki nie doczekał się większych zmian.

W Mushroom Wars: Space! nie mogło też zabraknąć opcji wieloosobowej. Sieciowy multiplayer pozwala toczyć walki maksymalnie czterem graczom jednocześnie. Bitwy odbywają się na ponad trzydziestu mapach i w ich trakcie zdobywamy specjalne przedmioty, dzięki którym jesteśmy w stanie tworzyć zaklęcia (w sumie jest ich około 20). Strategiczne zmagania ukazano za sprawą atrakcyjnej, dwuwymiarowej szaty graficznej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mushroom Wars: Space!

Mushroom Wars: Space!