Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka Ministry of War (WWW)
OkładkaMinistry of War (WWW)

Ministry of War WWW

Przeglądarkowy RTS pozwalający tysiącom graczy na tworzenie własnego imperium i podbijanie obcych terytoriów. Gracze dostają do wyboru cztery różne cywilizacje: Rzym, Chiny, Persję oraz Egipt, a następnie walczą o kontrolę nad światem gry.

Strategiczne | RTS | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ministry of War Premiera WWW

17listopada2010

producent: Snail Games wydawca: Snail Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Ministry of War to strategia czasu rzeczywistego przeznaczona dla tysięcy graczy, która pozwala na budowę własnego imperium i konkurowanie z innymi w obrębie wirtualnego świata. Tytuł jest uruchamiany wyłącznie z poziomu przeglądarki i nie wymaga instalowania na komputerze użytkownika żadnych dodatkowych plików.

Twórcy Ministry of War pełnymi garściami czerpią z Age of Empires, oferując bardzo podobny system prowadzenia rozgrywki strategicznej i ekonomicznej. Gracze dostają do wyboru cztery różne cywilizacje: Rzym, Chiny, Persję oraz Egipt, a następnie walczą o kontrolę nad światem gry. Gdy jedna cywilizacja osiągnie całkowitą dominację, rozgrywka zostaje zakończona, a uczestnicy, którzy partycypowali w sukcesie, otrzymują nagrody i zostają wyróżnieni w historycznej księdze Ministry of War.

Tytuł, jak na gry przeglądarkowe, oferuje bardzo bogatą i szczegółową grafikę oraz rozgrywkę i walkę w czasie rzeczywistym, co także należy do rzadkości. Na uwagę zasługuje również wielowątkowy system zabawy, umożliwiający oprócz rozwoju imperium prowadzenie handlu oraz działań dyplomatycznych, a także walki z innymi graczami. Każda rozgrywka może więc wyglądać inaczej.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 7.3 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Ministry of War: Odpowiednia dla każdego wieku.