Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PS3
Okładka Majin and the Forsaken Kingdom (X360)
OkładkaMajin and the Forsaken Kingdom (X360)

Majin and the Forsaken Kingdom

Majin: The Fallen Realm

Majin: The Fallen Realm jest grą z gatunku action adventure, opracowaną na potrzeby Namco Bandai przez znane japońskie studio Game Republic, znane do tej pory z takich produkcji jak Folklore czy Dragon Ball: Origins.

Akcji | TPP | fantasy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Majin and the Forsaken Kingdom Premiera

23lis2010

X360 PS3

Gry podobne do Majin and the Forsaken Kingdom

Assassin's Creed

Assassin's Creed II

Prince of Persia

Akcja tytułu osadzona jest w krainie o dość charakterystycznym, azjatyckim klimacie. Wcielamy się w postać łotrzyka, którzy przemierza świat wykreowany na potrzeby produkcji w towarzystwie sporych rozmiarów potwora - tytułowego Majina. Wspólnie starają się pokonać tworzące coraz większą potęgę złe siły zamieszkujące ich królestwo.

Majin: The Fallen Realm jest grą łączącą elementy klasycznych przygodowych gier akcji z popularnymi skradankami. Gracz sterujący łotrzykiem musi na każdym kroku współpracować z kierowaną przez sztuczną inteligencję postacią Majina, zarówno by pokonać kolejnych przeciwników, jak i poradzić sobie z licznymi przeszkodami stojącymi na drodze do osiągnięcia sukcesu.

Produkcja studia Game Republic oferuje graczom ponad trzydzieści godzin rozgrywki w otwartym i rozległym świecie. W trakcie naszych przygód musimy walczyć z przeciwnikami, pokonywać różnego rodzaju przeszkody czy nawiązywać interakcję z bohaterami niezależnymi. W większości przypadków nasze działania musimy rozsądnie zaplanować i podzielić między gracza, a towarzyszącego nam Majina.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 125 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9 / 10 na podstawie 78 głosów czytelników.

Majin and the Forsaken Kingdom cena w dniu premiery: 229,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Majin and the Forsaken Kingdom

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
X360
PS3