Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Mafia City (AND)
OkładkaMafia City (AND)

Mafia City

Gra strategiczna, w której wcielamy się w szefa jednego z gangów i toczymy nieustanną walkę o wpływy w mieście. W Mafia City rekrutujemy gangsterów i prowadzimy operacje wymierzone w konkurencję oraz przejmujemy nieruchomości, by generowały dla nas zyski.

Strategiczne | RTS | zagraj za darmo | gangsterskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mafia City Premiera

4mar2017

AND

16maj2017

iOS

Mafia City jest grą strategiczną, w której wcielamy się w mafijnego bossa operującego w mieście bezprawia. Tytuł został stworzony przez studio Yotta Games i jest dystrybuowany w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Mechanika

W grze Mafia City akcję obserwujemy w widoku izometrycznym. Jako szef jednego z gangów toczymy nieustanną walkę o wpływy w tytułowym mieście. Potrzebujemy na to środków, więc podstawą naszej działalności jest inwestowanie w nieruchomości i czerpanie zysków. Zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczamy przede wszystkim na rekrutację gangsterów, których następnie posyłamy na misje rabunkowe bądź operacje wymierzone w konkurencję. Wśród dostępnych jednostek znajdziemy zarówno strzelców i bojówkarzy, jak i motocyklistów oraz kierowców opancerzonych pojazdów. Poza tym pozyskane środki inwestujemy w odblokowywanie kolejnych pozycji z rozbudowanych drzew technologicznych, w tym w nowe rodzaje uzbrojenia dla naszych podkomendnych, jak i specjalne jednostki. Ważną rolę w grze odgrywają również dziewczyny mafii (lub jeśli wcielamy się w kobietę – herosi); takie postacie nie tylko zwiększają prestiż naszego gangu, lecz również dysponują unikalnymi zdolnościami zapewniającymi dodatkową przewagę na polu walki.

Kwestie techniczne

Mafia City posiada trójwymiarową grafikę przeciętnej jakości. Całość utrzymano w barwnej, wyrazistej stylistyce.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Mafia City: 16+

Mafia City Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS