Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiSwitchPS4PCXONE
Okładka Lost in Random (Switch)

Lost in Random

Lost in Random to przygodowa gra akcji od studia Zoink Games. Tytuł swoją oprawą wizualną przywodzi na myśl filmy Tima Burtona. Wcielamy się w postać dziewczynki o imieniu Even, która szuka własnej drogi w świecie rządzonym przez rzut kością.

Akcji | TPP | fantasy | przygodowe gry akcji

Okładka Lost in Random (Switch)

data premiery gry:

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Lost in Random to przygodowa gra akcji w klimacie fantasy, w której dużą rolę odgrywa rzut kością. Za projekt odpowiada studio Zoink Games, które wcześniej wydało takie tytuły jak Flipping Death, Zombie Vikings czy Fe. Gracz wciela się w postać dziewczynki o imieniu Even, która postanawia rzucić wyzwanie zasadom obowiązującym w krainie Random.

Fabuła

Lost in Random zabiera nas do mrocznego świata fantasy o tytułowej nazwie Random. Krainą rządzi kość do gry, której rzut definiuje przyszłość każdego człowieka. Gracz wciela się w dziewczynkę o imieniu Even, która odnajduje drugą niezwykłą kość – Dicey; z jej pomocą bohaterka ma szansę przeciwstawić się panującemu porządkowi. Dwójka towarzyszy wyrusza w niełatwą podróż, w której będą walczyć z samym losem.

Mechanika

Podczas zabawy gracz kontroluje młodą dziewczynę przemierzającą pełną niebezpieczeństw fantastyczną krainę. Lost in Random stawia przed graczem wyzwania, które testują zarówno jego zręczność, jak i spryt.

Na naszej drodze spotykamy również wielu przeciwników. Nie jesteśmy jednak bezbronni – w zależności od sytuacji mamy do dyspozycji broń do walki wręcz lub dystansową.

Kwestie techniczne

Gra swoim stylem artystycznym przywodzi na myśl animacje Tima Burtona.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Lost in Random

12+

Lost in Random w programie EA Originals. Wygląda jak film Tima Burtona
Lost in Random w programie EA Originals. Wygląda jak film Tima Burtona

wiadomość19 czerwca 2020

Lost in Random od studia Zoink! jest przygodową grą akcji ze stylistyką rodem z filmów Tima Burtona. W produkcji mała dziewczynka bierze swój los we własne ręce, a pomoże jej w tym kość do gry.

Electronic Arts zapowiedziało nowe gry autorów A Way Out i Fe
Electronic Arts zapowiedziało nowe gry autorów A Way Out i Fe

wiadomość9 czerwca 2019

Electronic Arts zapowiedziało trzy nowe gry, które zostaną wydane w ramach inicjatywy EA Originals. Będą to Lost in Random od autorów Fe (Zoink Games), kooperacyjne RPG RustHeart studia Glowmade oraz kolejna, nienazwana jeszcze produkcja twórców A Way Out (Hazelight).

PC
Switch
XONE
PS4