Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka LoL Esports Manager (PC)
OkładkaLoL Esports Manager (PC)

LoL Esports Manager PC

LoL Esports Manager to strategia pozwalająca na wcielenie się w menadżera drużyny graczy biorącej udział w profesjonalnych rozgrywkach League of Legends. Produkcja oferuje prawdziwych zawodników i zawody oraz odtwarza biznesową stronę e-sportu.

Strategiczne | ekonomiczne | manager

Kolekcja gier
Obserwuj grę

LoL Esports Manager Premiera PC

2023

producent: Riot Games wydawca: Riot Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do LoL Esports Manager

Youtubers Life

ESport Manager

Esports Life Tycoon

LoL Esports Manager to strategia należąca do gatunku określanego mianem menadżerów sportowych. Produkcję opracowało studio Riot Games, czyli autorzy przebojowego League of Legends.

Mechanika

Zgodnie z tytułem, w LoL Esports Manager wcielamy się w menadżera drużyny e-sportowej rywalizującej w rozgrywkach najpopularniejszej gry MOBA, czyli League of Legends. Autorzy odtworzyli w wirtualnej formie wielu słynnych zawodników i zespoły, a wśród dostępnych lig znaleźć możemy m.in. popularne chińskie LPL (LoL Pro League).

Pod względem rozgrywki produkcja wzorowana jest na innych menadżerach sportowych. Zajmujemy się więc werbowaniem zawodników, organizowaniem treningów oraz tworzeniem strategii. Przebiegiem samych meczów rządzi zaawansowana sztuczna inteligencja, dającą rezultaty porównywalne z rzeczywistymi. Musimy również pozyskiwać sponsorów i radzić sobie z banami.

Bazy danych LoL Esports Manager są stale aktualizowane, aby wiernie oddawały bieżący stan e-sportowej rywalizacji. Statystyki graczy zmieniają się w oparciu o to, jak radzą sobie oni w świecie rzeczywistym, a gra uwzględnia wszystkie transfery w zespołach.

Tryby rozgrywki

LoL Esports Manager pozwala na zabawę w dwóch trybach – solowym i multiplayerze z sieciowymi rankingami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 5.3 / 10 na podstawie 62 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe LoL Esports Manager: Odpowiednia dla każdego wieku.