Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSAND
Okładka Lineage 2: Revolution (iOS)
OkładkaLineage 2: Revolution (iOS)

Lineage 2: Revolution

Lineage 2: Revolution to mobilne MMORPG. Rozgrywka toczy się w dużym otwartym świecie, a na jednym serwerze mogą bawić się tysiące osób. Gra kładzie duży nacisk na zręcznościową walkę oraz wielkie bitwy z udziałem nawet dwustu graczy.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | MMORPG | MMO | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Lineage 2: Revolution Premiera

15lis2017

AND iOS

producent: Netmarble wydawca: Netmarble Strona oficjalna

Lineage 2: Revolution to wydana na system AND i iOS mobilna gra MMORPG. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio NetMarble na licencji uzyskanej od właściciela marki Lineage, czyli firmy NCSoft.

Fabuła

Pod względem fabularnym gra jest kontynuacją pecetowego Lineage II i jej akcja rozpoczyna się 100 lat po wydarzeniach z tego tytułu. Po upadku Imperium Elmoreden wiele z wchodzących w jego skład regionów ogłosiło niepodległość i rozpoczęło wojny ze swoimi sąsiadami. Wśród tych nowych państw największy strach budzi nacja znana jako Mroczna Społeczność, rządzona żelazną ręką przez czarnoksiężnika imieniem Beleth. Do tej pory próby ekspansji tej frakcji udawało się powstrzymać stronnictwu maga Hardina. Zadanie to powoli staje się jednak zbyt dużym obciążeniem dla jego sił. Powołuje więc do życia organizację Srebrnych Najemników, chcąc pozyskać sojuszników potrzebnych do ostatecznego pokonania Baletha. Gracze wcielają się w najnowszych rekrutów tej grupy.

Mechanika

Gra stanowi klasycznie zrealizowaną produkcję MMORPG. Rozgrywka koncentruje się więc na eksplorowaniu świata, wypełnianiu zadań i rozwijaniu postaci. Zabawę zaczynamy od wygenerowania bohatera. Do wyboru są klasy wojownika, zwiadowcy i maga oraz cztery rasy – ludzie, elfy, mroczne elfy oraz krasnoludy. W przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku mobilnym sieciowych RPG-ów, które oferują jedynie małe instancje, wydane na system AND i iOS Lineage 2: Revolution posiada wielki otwarty świat, a na pojedynczym serwerze mogą się bawić tysiące osób.

Walka toczy się w czasie rzeczywistym i jest mocno zręcznościowa, a na graczy czeka masa misji fabularnych do wykonania. Największa frajda kryje się jednak w rozgrywkach PvP. Użytkownicy mogą dołączać do gildii i brać udział w wojnach frakcji. Bitwy oraz oblężenia rozgrywane są w dużej skali: bierze w nich udział nawet dwieście osób jednocześnie. Nie zabrakło także opcji kooperacyjnej, pozwalającej oddziałom graczy wspólnymi siłami zapuszczać się do pełnych potworów i pułapek lochów czy stawać do walki z potężnymi bossami.

Kwestie techniczne

Lineage 2: Revolution może pochwalić się atrakcyjną trójwymiarową oprawą graficzną o wysokim poziomie detali, która powstała na silniku Unreal Engine 4.

Ostatnia modyfikacja 1 grudnia 2017

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Lineage 2: Revolution: 12+

Lineage 2: Revolution Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND