Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOS
Okładka Infinite Tanks (iOS)

Infinite Tanks iOS

Zręcznościowa gra wojenna studia Atypical Games, zrealizowana w stylu znanym z mobilnej wersji World of Tanks.

Zręcznościowe | czołgi | strzelanki

Apple iOS
Okładka Infinite Tanks (iOS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji iOS:

29września2016

29września2016

App Store

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Infinite Tanks to kolejna produkcja studia Atypical Games, znanego z takich gier jak Sky Gamblers: Storm Raiders, Battle Supremacy oraz Radiation Island. Tym razem firma postanowiła rzucić wyzwanie mobilnej edycji World of Tanks.

Mechanika

Produkcja jest zręcznościową grą wojenną na iOS, w której kierujemy jednym z dostępnych czołgów wykorzystywanych w futurystycznym konflikcie. Zabawa odbywa się zarówno w trybie solowym, jak i w multiplayerze. O ile sama rozgrywka polega na jeżdżeniu po udostępnionych lokacjach (m.in. baza lotnicza oraz środek miasta) i atakowaniu wszystkiego, co się rusza i nie należy do naszej ekipy, tak uwagę przyciąga rozbudowany system dostosowywania maszyn. Gracze mogą zmieniać wiele części czołgów – od silnika, przez kadłub, aż po działa. Według twórców, możliwych kombinacji jest ponad 30 milionów, więc nie ma zbyt wielkich szans, że podczas rozgrywki staniemy w szranki z identycznym pojazdem.

Kwestie techniczne

Infinite Tanks na iOS to bardzo dobrze wykonana pod względem graficznym produkcja. Gra jest w pełni trójwymiarowa, z dużymi mapami i wieloma efektami specjalnymi towarzyszącymi walkom. Dodatkowo niektóre elementy otoczenia ulegają zniszczeniu podczas starć, dzięki czemu możemy być świadkami np. tego, jak wybucha przypadkiem trafiony przez jeden z pocisków samolot.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 9.8 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Infinite Tanks

12+

Infinite Tanks – nowy zwiastun pancernej strzelanki robi spore wrażenie
Infinite Tanks – nowy zwiastun pancernej strzelanki robi spore wrażenie

wiadomość22 września 2016

Studio Atypical Games opublikowało nowy zwiastun Infinite Tanks, czyli mobilnej gry akcji, która pozwoli toczyć pancerne bitwy na dużych mapach, gdzie prawie każdy obiekt będzie można zniszczyć.