Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Gooka: The Mystery of Janatris (PC)
OkładkaGooka: The Mystery of Janatris (PC)

Tajemnica Janatris PC

Gooka: The Mystery of Janatris

Gooka: The Mystery of Janatris to gra przygodowa typu „najedź-i-kliknij”, którą rozbudowano o pewne elementy akcji, strategii (walka z przeciwnikami w trybie turowym) oraz gatunku cRPG (rozwijanie postaci głównego bohatera).

Przygodowe | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tajemnica Janatris Premiera PC

9lipca2004

pudełko PL

10grudnia2004

producent: Centauri Production wydawca: Fulqrum Games / 1C Entertainment wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gooka: The Mystery of Janatris to gra przygodowa typu „najedź-i-kliknij”, którą rozbudowano o pewne elementy akcji, strategii (walka z przeciwnikami w trybie turowym) oraz gatunku cRPG (rozwijanie postaci głównego bohatera). Gracz wciela się w postać tytułowego Gooka, szanowanego Sędziego, który dzięki błyskotliwie prowadzonym sprawom zyskał szacunek współmieszkańców. Gooka i jego syn, Yorimar posiadają pewien talent, talent, za zdobycie którego potężna, zbrodnicza organizacja Houses of Janatris odda wszystko. Talentem tym jest zdolność telepatii, pozwalająca wejrzeć w umysły innych ludzi a także wpływać na ich poczynania.

Cała intryga rozpoczyna się w momencie twojego powrotu do domu. Okazuje się, że zabudowania spłonęły, żona jest poważnie ranna, a syn został porwany. Twoim zadaniem jest przemierzenie kraju w poszukiwaniu przedmiotów pomocnych w uleczeniu żony, a także rozwiązanie zagadki porwania syna. Łącznie w swej przygodzie napotkasz czterdziestu bohaterów niezależnych, którzy okażą się pomocni w rozwiązywaniu napotkanych przeciwności losu i zagadek.

Gooka: The Mystery of Janatris została zrealizowana przy użyciu ładnej trójwymiarowej grafiki. Akcja rozgrywa się w licznych, zróżnicowanych środowiskach, począwszy od klimatów a’la gotyk aż po erę maszyn parowych. Podczas rozgrywki dynamiczne zmieniają się warunki atmosferyczne, obserwujemy też nienaganną grę świateł i cieni.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2 CD

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 176 głosów czytelników.

Tajemnica Janatris cena w dniu premiery: 39,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Tajemnica Janatris

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Tajemnica Janatris Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza)
  • 1 GB HDD