Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Galactic Assault: Prisoner of Power (PC)
OkładkaGalactic Assault: Prisoner of Power (PC)

Galactic Assault: Więzień Mocy PC

Galactic Assault: Prisoner of Power

Galactic Assault: Prisoner of Power to gra strategiczna z podziałem na tury, wyprodukowana przez studio Wargaming.net, która nawiązuje do rosyjskiej powieści Arkadija i Borysa Strugackich, znanej w naszym kraju jako Przenicowany świat.

Strategiczne | science fiction | turowe | książki

Galactic Assault: Więzień Mocy Premiera PC

22sierpnia2007

pudełko PL

9listopada2007

producent: Wargaming wydawca: Akella wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Inhabited Island: Battlefield to gra strategiczna z podziałem na tury, wyprodukowana przez studio Wargaming.net, która nawiązuje do rosyjskiej powieści Arkadija i Borysa Strugackich, znanej w naszym kraju jako Przenicowany świat.

W Inhabited Island: Battlefield do boju staną cztery frakcje (Khonties, Barbarians, Island Empire i Land of the Fathers), zróżnicowane pod względem wyposażenia i dostępnych technologii. Wśród używanych środków zagłady znajdują się nie tylko czołgi i ciężko opancerzone transportowce, ale również jednostki powietrzne. Rywalizacja pomiędzy zwaśnionymi frakcjami toczy się w pełni trójwymiarowym środowisku, z cyklem dnia i nocy oraz zmiennymi warunkami pogodowymi. Dla graczy lubujących się w oglądaniu widowiskowych batalii, przygotowano specjalny tryb kinowy, który pozwala ujrzeć wymianę ognia za pośrednictwem dynamicznej kamery (podobny patent zastosowano m.in. w Star Wars: Empire at War).

Autorzy położyli duży nacisk na elementy charakterystyczne dla gier strategicznych. Dzięki sporej liczby jednostek oraz innych udogodnień, możliwe jest stosowanie odmiennych taktyk. W Inhabited Island: Battlefield roi się od stalowych kolosów wypluwających pociski, ale zobaczymy tu również jednostki transportowe, pojazdy potrafiące minować okoliczny teren, oddziały budujące fortyfikacje i stosujące kamuflaż. Aby nie było zbyt nudno, twórcy pokusili się również o bogate drzewo technologiczne oraz system dokonywania ulepszeń naszych jednostek.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 5,4 / 10 na podstawie 115 głosów czytelników.

Galactic Assault: Więzień Mocy cena w dniu premiery: 99,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Galactic Assault: Więzień Mocy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Galactic Assault: Więzień Mocy Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP