Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Everywhere (PC)
OkładkaEverywhere (PC)

Everywhere PC

Sandboksowy tytuł, za którego opracowaniem stoi studio Build A Rocket Boy, założone przez Lesliego Benziesa – byłego prezesa Rockstar North. Jako produkcja zapewniająca niespotykaną dotąd swobodę rozgrywki, Everywhere wymyka się jednoznacznej klasyfikacji gatunkowej.

Akcji | TPP | sandbox | Find Your Next Game

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Everywhere Premiera PC

data nieogłoszona

producent: Build A Rocket Boy wydawca: Build A Rocket Boy Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

E3 2021

Everywhere to sandboksowa produkcja, która wymyka się jednoznacznej klasyfikacji gatunkowej. Projekt został opracowany przez studio Build A Rocket Boy z Edynburga, którego założycielem był Leslie Benzies – był prezes Rockstar North.

Everywhere jest tytułem zapewniającym niespotykaną dotąd swobodę rozgrywki. Celem, który przyświecał twórcom, było opracowanie pozycji, która „zatrze granicę pomiędzy rzeczywistością i symulowanym światem”, a także będzie dziełem „płynnie łączącym rozgrywkę, przygodę, kreatywność i odkrywanie”.

Projekt działa w oparciu o silnik Amazon Lumberyard (oparty na CryEngine), a także jest ściśle powiązany z innymi technologiami spod szyldu Amazon Web Services (AWS), jak serwis streamingowy Twitch czy służąca do tworzenia dedykowanych serwerów Amazon GameLift.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Everywhere: 12+