Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Elven Legacy: Magic (PC)
OkładkaElven Legacy: Magic (PC)

Elven Legacy: Magic PC

Trzecie i ostatnie rozszerzenie DLC do turowej strategii fantasy Elven Legacy studia Ino-Co. Fabuła dodatku zatytułowanego po prostu Magic stanowi kontynuację wydarzeń opisanych w dwóch poprzednich rozszerzeniach.

To jest dodatek do gry Dziedzictwo Elfów.

Strategiczne | turowe

Elven Legacy: Magic Premiera PC

3grudnia2009

producent: Ino-Co wydawca: Paradox Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Magic to trzecie pełnoprawne rozszerzenie do wydanej w 2007 roku gry Elven Legacy. Fabuła omawianej produkcji stanowi zwieńczenie historii rozpoczętej w Elven Legacy: Ranger i kontynuowanej w Elven Legacy: Siege. Tym razem stajemy przed możliwością pokierowania postacią arcymaga Alfreda Brennocka. Musimy mianowicie przyczynić się do uratowania krainy przed szerzącą się falą demonicznej energii, wprowadzającej lokalnych magów w obłęd. W trakcie nowej przygody przemierzamy różne zakątki świata, dążąc do zlokalizowania i ostatecznego pokonania źródła sił zła.

Jedną z największych atrakcji opisywanego dodatku jest możliwość korzystania z unikalnych mocy Alfreda. Możemy tworzyć i rzucać potężne czary, jak również przyzywać na pole bitwy armie jednostek, tak by mogły one następnie stanąć u boku głównego bohatera. Elven Legacy: Magic ma ponadto do zaoferowania potężne magiczne artefakty, których poprawne używanie może niejednokrotnie przesądzić o losach bitwy, nieznane wcześniej rodzaje umiejętności czy unikalne krasnoludzkie runy, do których stopniowo uzyskujemy dostęp.

Warto dodać, iż oprócz piętnastu scenariuszy zarezerwowanych dla postaci Brennocka możemy także przystąpić do rozgrywania bonusowej misji stanowiącej kontynuację wybranych wątków z podstawowej wersji Elven Legacy oraz z gry Fantasy Wars. Etap ten cechuje się między innymi możliwością powtórnego dowodzenia bohaterami, którzy są doskonale znani fanom cyklu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Klasyfikacja PEGI Elven Legacy: Magic

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Elven Legacy: Magic Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentrium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX5700 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP