Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePCiOSAND
Okładka Dead In Bermuda (PC)
OkładkaDead In Bermuda (PC)

Dead In Bermuda

Dead In Bermuda to strategia opracowana z myślą o pecetach. Gra stawia na survivalową rozgrywkę, oddając nam kontrolę nad grupą ludzi próbujących przeżyć na bezludnej wyspie.

Strategiczne | elementy RPG | survival

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dead In Bermuda Premiera

27sie2015

PC

30cze2016

AND iOS

Gry podobne do Dead In Bermuda

FTL: Faster Than Light

Sheltered

Tharsis

Dead In Bermuda to wydana na platformę PC, AND i iOS survivalowa strategia z elementami RPG. Grę opracowało francuskie studio CCCP.

Fabuła

Gra opowiada historię ośmiu osób ocalałych z katastrofy lotniczej. Bohaterom udaje się dotrzeć na wyspę, ale okazuje się ona bardzo niebezpiecznym miejscem, gdzie nawet najmniejsze błędy mogą mieć tragiczne skutki. Gracz musi przede wszystkim zadbać o przetrwanie grupy, ale poza survivalową zabawą na odkrycie czeka również główny wątek fabularny, obracający się wokół proroctwa związanego z Atlantydą.

Mechanika

Wydane na platformę PC, AND i iOS Dead In Bermuda to strategia, w której zarządzamy grupą ocalałych. Każda postać ma unikalną historię i osobowość. Zależnie od naszych decyzji, w trakcie rozgrywki tworzą się między nimi różnorodne relacje, poczynając od wrogości aż po miłość.

Priorytetem jest zadbanie o przeżycie ocalałych. Trzeba zwracać uwagę na poziom głodu, pragnienia oraz zmęczenia, jak również radzić sobie z chorobami, obrażeniami i depresją. Podczas rozgrywki przydzielamy podwładnym konkretne zadania i rozwijamy ich umiejętności niczym w grach RPG. Nie zabrakło także rozbudowy obozowiska i systemu craftingu.

Świat gry obejmuje setkę lokacji, pełnych zarówno przydatnych przedmiotów oraz surowców, jak i różnorodnych zagrożeń. Rozgrywka jest mocno nieliniowa i jej przebieg kształtują nasze poczynania. Do tego gra, wzorem przygodówek, regularnie zmusza nas do podejmowania ciężkich decyzji fabularnych, które wpływają na losy ocalałych.

Kwestie techniczne

Dead In Bermuda oferuje atrakcyjną dwuwymiarową oprawę graficzną, wykonaną w komiksowej stylistyce.

Ostatnia modyfikacja 29 marca 2018

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 6,5 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dead In Bermuda: 12+

Dead In Bermuda Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel 2 GHz
  • 512 MB RAM
  • 700 MB HDD
  • Windows XP
PC
iOS
AND