Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 marca 2018, 11:59

autor: Adrian Werner

Dead in Bermuda - survivalowa strategia za darmo w serwisie Origin

W serwisie Origin można przez ograniczony czas za darmo zdobyć pełną wersję Dead in Bermuda. Gra jest survivalową strategią z elementami RPG, w której zarządzamy grupą osób próbujących przeżyć na bezludnej wyspie.

Gra Dead in Bermuda ukazała się w sierpniu 2015 r. - Dead in Bermuda - survivalowa strategia za darmo w serwisie Origin - wiadomość - 2018-03-23
Gra Dead in Bermuda ukazała się w sierpniu 2015 r.

Serwis Origin ma tradycję organizowania promocji, w ramach których przez ograniczony czas można za darmo zdobyć pełne wersje różnych gier. Najnowsza propozycja tego typu objęła projekt Dead in Bermuda, czyli survivalową strategię, w której dowodzimy ludźmi próbującymi przeżyć na bezludnej wyspie. Zainteresowanym doradzamy pośpiech, gdyż nie wiemy jak długo oferta pozostanie ważna.

W Dead in Bermuda zadaniem gracza jest zarządzanie grupą ośmiu osób ocalałych z katastrofy lotniczej. Bohaterom udaje się dotrzeć na wyspę, ale okazuje się ona bardzo niebezpiecznym miejscem, gdzie nawet najmniejsze błędy mogą mieć tragiczne skutki. Każda postać posiada unikalną historię i osobowość. Zależnie od naszych decyzji, w trakcie rozgrywki tworzą się między nimi różnorodne relacje, poczynając od wrogości, aż po miłość.

Priorytetem jest zadbanie o przeżycie ocalałych. Trzeba zwracać uwagę na poziom głodu, pragnienia oraz zmęczenia, jak również radzić sobie z chorobami, obrażeniami i depresją. Podczas rozgrywki przydzielamy podwładnym różnorodne zadania i rozwijamy ich umiejętności niczym w grach RPG. Nie zabrakło także rozbudowy obozowiska i systemu craftingu.

Świat gry obejmuje setkę lokacji, pełnych zarówno przydatnych przedmiotów oraz surowców, jak i różnorodnych zagrożeń. Rozgrywka jest mocno nieliniowa i jej przebieg kształtują nasze poczynania. Do tego gra, wzorem przygodówek, regularnie zmusza nas do podejmowania ciężkich decyzji fabularnych, które również wpływają na losy ocalałych. Poza czysto survivalową zabawą na graczy czeka też główny wątek fabularny, obracający się wokół proroctwa związanego z Atlantydą.

Dead in Bermuda opracowało studio CCCP. Obecnie twórcy pracują nad kolejną odsłoną marki, zatytułowaną Dead In Vinland, w której będziemy zarządzali rodziną wikingów. Gra trafi do sprzedaży 12 kwietnia.

  1. Dead in Bermuda za darmo w serwisie Origin
  2. Oficjalna strona gry