Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka CrossFire: Legion (PC)
OkładkaCrossFire: Legion (PC)

CrossFire: Legion PC

RTS osadzony w uniwersum serii CrossFire. CrossFire: Legion jest efektem współpracy firmy Smilegate oraz studia Blackbird Interactive – autorów gry Homeworld: Deserts of Kharak. Tytuł oferuje rozbudowaną kampanię fabularną i złożony tryb multiplayer.

Strategiczne | science fiction | RTS | E3 2021

Kolekcja gier
Obserwuj grę

CrossFire: Legion Premiera PC

2022

producent: Blackbird Interactive wydawca: Prime Matter

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

CrossFire: Legion jest strategią czasu rzeczywistego, osadzoną w uniwersum science fiction, wykreowanym na potrzeby popularnej serii FPS-ów pod tytułem CrossFire. Produkcja stanowi owoc współpracy sprawującej pieczę nad marką firmy Smilegate oraz studia Blackbird Interactive, w którego portfolio można znaleźć ciepło przyjęte Homeworld: Deserts of Kharak. Wydaniem tej pozycji zajęła się firma Prime Matter.

Mechanika

W CrossFire: Legion akcję ukazano z lotu ptaka. Rozgrywka koncentruje się na budowie baz, wznoszeniu umocnień i budynków produkcyjnych oraz na wystawianiu wielkich armii i toczeniu dynamicznych bitew. Do walki wysyłamy czołgi, mechy i myśliwce, a także żołnierzy wyposażonych w futurystyczną broń i gadżety, jak plecaki odrzutowe. Podczas starć musimy nie tylko umiejętnie korzystać z możliwości poszczególnych jednostek, lecz również robić dobry użytek ze specjalnych zdolności bojowych, jakie autorzy oddają nam do dyspozycji.

Tryby gry

CrossFire: Legion posiada rozbudowaną kampanię fabularną. Ponadto tytuł oferuje złożony tryb multiplayer.

Kwestie techniczne

CrossFire: Legion może się pochwalić barwną oprawą graficzną wysokiej jakości.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe CrossFire: Legion: 12+