Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka Breaking Bad: Empire Business (iOS)
OkładkaBreaking Bad: Empire Business (iOS)

Breaking Bad: Empire Business

Breaking Bad: Empire Business to mobilna strategia ekonomiczna, oparta na licencji popularnego serialu telewizyjnego. Opracowana przez studio Phase One Games produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Strategiczne | ekonomiczne | zagraj za darmo | seriale TV | kryminalne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Breaking Bad: Empire Business Premiera

anulowana

iOS AND

producent: Phase One Games wydawca: Phase One Games

Breaking Bad: Empire Business to wypuszczona na system AND i iOS strategia ekonomiczna, oparta na licencji popularnego serialu telewizyjnego. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Phase One Games.

Fabuła

W Breaking Bad: Empire Business zaczynamy jako początkujący producent i dealer metamfetaminy. Brakuje nam środków oraz doświadczenia, ale za to mamy ogromne ambicje. Naszym zadaniem jest oczywiście stworzenie narkotykowego imperium. Podczas realizacji tego celu spotkamy wiele postaci znanych z serialu, takich jak Walter White, Jesse Pinkman, Gus Fring czy Saul Goodman, ale gra nie odtwarza scenariuszy znanych z telewizorów.

Mechanika

Poza nietypową tematyką, wydane na platformę AND i iOS Breaking Bad: Empire Business jest stosunkowo standardową mobilną strategią ekonomiczną. Musimy więc konstruować budynki, które tutaj są oczywiście sprytnie ukryte przed oczami osób postronnych, udając np. myjnie samochodowe. Konieczne jest także organizowanie dystrybucji, gromadzenie surowców, zatrudnianie specjalistów oraz inwestowanie zarobionych pieniędzy.

Nielegalna natura biznesu sprawia, że przed graczem stają problemy, których w typowych strategiach ekonomicznych brakuje. Musimy więc nie tylko ukrywać nasze działania przed agentami agencji DEA, ale również odpierać ataki meksykańskiego Kartelu. Nie brakuje też opcji wysyłania ludzi na misje bojowe.

Breaking Bad: Empire Business posiada rozbudowane opcje sieciowe. Gracze mogą tworzyć własne syndykaty narkotykowe i konkurować z podobnymi grupami założonymi przez innych użytkowników. Wzorem gier MMO, wirtualny świat jest stały i sytuacja w nim ulega stopniowym zmianom na skutek działań uczestników zabawy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Breaking Bad: Empire Business: 18+

iOS
AND